Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legmenőbb...

Szerintetek melyik a legmenőbb Marvel szuperhős?

Figyelt kérdés

Szerintem a vasember, mert ő képességét saját magának köszönheti, nem pedig vele született. Ráadásul menő a páncélja.

Mit gondoltok?

25F


2019. febr. 11. 22:12
 1/10 anonim válasza:
72%
Velem van a baj, hogy sosem néztem ilyen szarokat? 😂 31f
2019. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Hát igen, elég nagy baj van veled. Nem is értelek.

2019. febr. 11. 22:16
 3/10 Clay Morrow ***** válasza:
91%
Thor, Gambit.
2019. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Thort utálom a legjobban. Tök béna. Villámokat szór, mint Zeusz. Há' mi az má'?

2019. febr. 11. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez miért van a Felnőtt párkapcsolatok topic-ban?


Amúgy Thor, Sólyomszem, Skarlát Boszorkány, Higanyszál, Jégember, Pyro, X-23, az összes Új mutáns és Doctor Strange.

2019. febr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Clay Morrow ***** válasza:
Tök mindegy, Bosszúállók közül bárkit szétverne. S még sok mást is. Igaz már régóta nem követem a Marvel univerzumot, de még személyes kedvencem Reed Richards (Mr. Fantastic) is, The Thing és Silver Surfer is.
2019. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én mondjuk nem értem, miért keverték össze ezt a rengeteg szuperhőst. Nekem nem tetszik a bosszúállók.
2019. febr. 11. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Látszik, te se tudsz semmit a képregényes világról. XD
2019. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Clay Morrow ***** válasza:
Én sem vagyok elragadtatva tőle, az is bizonyítja, hogy a 2012-es film óta, se az Ultron korát, sem a Végtelen háborút nem néztem meg. Visszaemlékezve, a 2012-es sem volt nagy durranás. A stand alone filmjeiket a hősöknek sokkal jobban csipázom. Bár én már lemondtam a Hollywood-i Marvel-es filmekről mióta Heimdall-t egy fekete játszotta és nagyon elkezdték a white washing-ot, lásd Johnny Storm is a legutóbbi Fantasztikus négyes filmben fekete..
2019. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Marvel kapitány. Világ életemben imádtam az OP karaktereket. Odamegy, elpusztítja az ellent, menő. Persze story szempontból egy OP karakter nem túl érdekes hosszútávon. Bár rám cáfol a One punch man :D
2020. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!