Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Dobó Ági,...

Mi a véleményetek Dobó Ági, magyar vlogger/influencerről?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért?
2019. márc. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert érdekel:D mióta kell megindokolni egy kérdést?!
2019. márc. 23. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak nem írtál rá semmit,furcsa kérdés :DD

Én amúgy néha nézem,nem vagyok anyuka,csak jó nézni őket. Szerintem aranyosak,bár sokszor agyalok a kapcsolatukon a férjével nekem kicsit furcsák. A gyerekek aranyosak meg jók a tartalmak is.

2019. márc. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem akartam befolyásolni senkit, mert nem az a cél, hogy közösen utálkozzunk vagy magasztaljuk őket (néhány hasonló típusú kérdésnél láttam ilyesmiket és ezt akartam elkerülni ezzel)
2019. márc. 23. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Nincs vele semmi problémám.

Messze az egyik legnormálisabb influencer itthon, mert tényleg hasznos és hiánypótló témákról gyárt tartalmat. Végre egy sikeres nő, aki kellő időt tölt a gyermekeivel, és nem egy bébiszitter neveli őket helyette.

2019. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Várandósságom alatt követtem a videóit, aranyos volt és viszonylag hasznos is. Valamilyen vetélkedőben vettek részt a férjével, ahol ezt a beszélgetést csíptem el tőlük:

Férj: ez csak egy játék.

Dobó Ági: ez nem csak egy játék, én nyerni jöttem. Mindezt sikítozva, azóta máshogy nézek rá. Persze gondolom, hogy csak szerepet játszott, de nem szeretem a megjátszást.

2019. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Különösebb véleményem nincs, viszont YT videón megnéztem a konyha tour videót és majdnem magam alá pisiltem annyira álom szupppeeeer!!!
2020. máj. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!