Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol találhatok bétaolvasót a...

Hol találhatok bétaolvasót a fanficemhez? Harry Potter fanfic, hollóhátas főszereplőkkel. Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Fanfiction

Fandom: Harry Potter

Műfaj: fantasy

Figyelmeztetés: saját szereplők xD, egyébként nincs

Korhatár: 12

Várható hossz és frissítési idő: 15+ fejezet, kb hetente.

TARTALOM:

1997-et írunk. Egész Nagy-Britanniában eluralkodott a káosz. A Sötét Nagyúr már nem csak a varázslókat és a boszorkányokat tartja rettegésben; a muglik is észlelik a baljós jeleket. A legendás Harry Potter, a Kiválasztott két barátjával együtt eltűnik, és ez megosztja az így is összezavarodott embereket. Akad, aki szerint gyáván lelépett, mások viszont hűen úgy gondolják, hogy csupán elvonult felkészülni, és visszatérve pontot tesz majd a háború végére.

Hollóhátas főhősünk, William Scavo és barátai az utóbbi állásponton vannak, és a mardekárosok szavaival élve a Potter-pajtik táborát erősítik, akik hűségesen várják a Kis Túlélő visszatérését.

Az iskolában így is számos megpróbáltatás éri őket. Piton lesz az igazgató, beújítanak két halálfalót a tanári karba, akik szabad kezet kapnak a diákok felett. A mugliszületésűeket üldözik, így sokan nem térnek vissza, aki pedig ezek után is visszatér, azt hamar beidézik egy tárgyalásra, ahol bármit mond, elítélik, és bebörtönzik.

Ennek ellenére Will és barátai visszatérnek, és megpróbálnak boldogulni ebben a veszélyekkel teli világban. Sok kaland vár rájuk, és a sok fájdalom mellett helyet kap a szerelem, a baráti kötelék, és az elhivatottság, hogy mindent megtesznek a Roxfort és annak tanulói védelmében.


Akinek csak egy kicsit is felkeltette az érdeklődését, írjon rám, és én elküldöm az első (és eddig egyetlen befejezett) fejezetet.



2019. ápr. 28. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Merengőn biztosan.
2019. ápr. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Réniá ***** válasza:
100%

A Merengő is jó ötlet, de a facebookon is érdemes körülnézni. Kiírhatod a kérésed, szerintem bármilyen blogos csoportba, de ajánlom neked a Világ bétái egyesüljetek facebook csoportot is.

Egyébként írtam neked üzenetet, ha gondolod, én szívesen elolvasom a meglévő fejezetet.

2019. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!