Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Twtich-en és úgy összességéb...

A Twtich-en és úgy összességében az egész interneten miért veszik olyan komolyan AZ N betűs szót?

Figyelt kérdés

Én sokat twitchezek és tudom,hogy ez megy. Ha egy streamer kimondja,már lehet bannolják,és már a streamerek is mondják,hogy se chatre,se donete-es hangüzenetbe ne írjon senki ilyesmit. Van ahol már bizonyos emote-ok is be vannak tiltva mert hogy rasszista.

Pl. volt,hogy valaki küldött egy rap számot donétben,és üzenetbe azt írta"Where my niggas at?" A streamer meg kiakadt,hogy "ú ú ezt ne ajjaj" Nem értem komolyan.

Milyen hülye szabályok ezek?

Lassan már ránézni se lehet egy fekára,mert azt is rasszistaságnak minősítik.

De bezzeg ha ők szurkálnak le,rabolnak ki,erőszakolnak meg fehéreket,az ellen nincs mozgalom. Ők nem rasszisták.


2019. máj. 17. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak.
2019. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

úgy hogy valaki kitalálta hogy ez sértő szó (pedig ők is így nevezik magukat).


Hasonlóan mint nálunk a cigány szó is sértőnek minősül az ég tudja mia francért

2019. máj. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!