Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 éve járok edzeni (testépítés...

Norby666 kérdése:

1 éve járok edzeni (testépítés) és még csak 15 éves vagyok. Az izmaim már egész szépen kifejlődtek, pedig néha szoktam dohányozni, és 1-1 buliban alkoholt is fogyasztok, ez így összességében a gyúrással együtt árthat-e a fejlődésemben?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy árt,de néha belefér ha nem törekszel profi karriere
2012. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem törekszem profi karrierre,csak hobbi szinten edzek...meg piálok :D :D
2012. szept. 30. 20:48
 3/9 dirtboy ***** válasza:

[link]


anyagi szempontból sem jó és még egészség károsító is,megéri szerinted?

2012. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 poiu ***** válasza:

Egyenként nem, összességében igen. Az erős dohányosok is így kezdték, néha rágyújtottak egy-egy szálra. Az alkoholisták is így kezdték... Te tudod, mire jó, de ha rákattansz a cigire és/vagy a piára, akkor vége. És sajnos nem tudhatod, hogy rákattansz-e vagy nem - ez nem akaraterő kérdése. Ha választanom kellene, a cigit hagynám el, mert az nagyon addiktív (és büdös + drága). Az alkoholizmushoz több idő kell.

Tehát igyál pár üveg sört, vagy pár pohár bort, ha jól esik, a cigit pedig felnőtt módjára lökd vissza: csak a gyerekek dohányoznak.

2012. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
majd kinövöd,15évesen én is ezt csinálta,de úgy igazabb lenne ha azt mondanám bárcsak én is csak ezt csináltam volna,jártam a sötét oldalon aztán a testépítés mellett döntöttem hálistennek azóta mindenjó,de ha minden héten részegre iszod magad akkor dobd a kukába a kondit
2012. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,valóban elgondolkodtató dolgokat mondtatok! :)
2012. szept. 30. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
a cigit teljesen hagyd el, buliban pedig alkohol szerintem mehet mértékkel..
2012. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:

Hetessel egytértek - ha nincs minden nap buli :-D.

Figyu, minden normális felnőtt vagy leszokott (nehezen, de én is leszoktam fél éve), vagy próbál leszokni. Csak a gyerekek dohányoznak lelkesen. A felnőttek kényszerből.

2012. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, az nembaj ha egyszer-egyszer lecsúszik egy sör, vagy egy pohár ital, ünnepekkor, vagy egyéb alkalmakkor nyilván kell is a társaság miatt. Ez nem fogja meghatározni a sportkarriered.

Viszont a cigit hagyd el tényleg. Drága, büdös, őszintén, mire jó akár egy szál is?

Igazi bodys nem szív el egyet sem, inkább élj egészségesen, hidd el hosszútávon kifizetődőbb.

2012. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!