Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen fórumot tudtok ajánlani...

Milyen fórumot tudtok ajánlani, ahol meg tudjuk osztani a véleményünket a YouTubeos anyukákról?

Figyelt kérdés
Sajnos ezen a fórumon minden kérdést törölnek, ami egy bizonyos személyről szól, ezért gondoltam, hogy, nem erőlködök tovább és egy fórumon oszthatnánk meg a véleményünket

2019. máj. 17. 20:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Nlcafe? Talan. Mast nem ismerek. De ki lenne ez a no?
2019. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Most komolyan...engem már az is ledöbbent, hogy anyukák százai arra használják a szabadidejüket, hogy azt lessék más anyuka hogy pelenkáz meg hova jár játszótérre, meg mit zabál, de most már odáig süllyedünk, hogy fórumot keresünk ahol mindezt ki is tárgyalhatjuk?

Ilyenkor értem meg amikor a kisgyerekes anyákra azt mondják hogy elbutulnak az otthonléttől. Ez tényleg döbbenet hogy erre van igény :(

2019. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Egyetértek a 2essel.
2019. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Akar egyáltalán erről bárki más beszélgetni? :D

Ha igen, hozz létre egy Facebook csoportot, 'oszt hajrá! Ott arról beszélgettek, amiről akartok.

2019. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%

Vannak YouTube-os anyukák?

Én csak a való világból ismerek anyukákat, néha még az is sok. Minek nézném őket a neten?

2019. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én egyetlen egy ilyen anyukát sem nézek nem érdekelnek akik még ezt nézik azok meg marhára rá érnék,
2019. máj. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
De vicces torlodtek a kommentek
2019. máj. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Szánalmas vagy Martina... És te nevezed magad tudatos anyának amikor mást sem csinálsz egész nap mint mindent törölsz ami véleményt alkot rólad. Inkább a gyerekeddel foglalkozál ennyit és akkor meglehet, hogy nem szorulna fejlesztésre. Tudatos anya aki nem néz(et) tv-t de egész álló nap kockul. 👏
2019. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eskü sajnálom szegény nőt:D Milyen komplexusai lehetnek... Se nem szép, se nem okos, se nem tehetséges. És ez megy neki olyan anyukáknak, akik fényévekkel többek nála.
2019. máj. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem ebben a kategóriában tettem fel a kérdést. Hogy kerülhetett át a szórakozásba a gyereknevelésbol????
2019. máj. 18. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!