Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a meme oldalamró...

Mit gondoltok a meme oldalamról? :D régen abbahagytam de mostanság újra kezdtem, szerintetek milyen? @napivalami

Figyelt kérdés

2019. máj. 22. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
98%
Edgy humorú 15 éves agyiszintű poénokkal (káromkodok mert menő, határokat feszegető poénokat tolok, mert én ezt is meg merem tenni). Cringe az egész, aminek nemcsak az instagramon nincs helye eleve, de a neten sem. Az nem saját munka, hogy ellopod más oldalról a poént majd átírsz benne 2 szót, meg rátolod a saját vízjeled.
2019. máj. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kicsit sértő ám lényegre törő és őszinte kritikát :D jogos, vannak olyan memek amik mém saját kútfőből pattantak ki, de ezek MIND olyanok amiket külföldi oldalakon láttam, ráadásul csak olyanokat teszek ki amiket a ngayobb magyar oldalakon nem láttam még, merthogy azért követek néhányat. És mindet amit onnan hozok el, próbálom kicsit a magam módján megcsinálni, más képpel stb... Arra hogy edgy humkrom és hogy cringe szar az egész nem tudok mit mondani nekem ez jön be, ez tetszik tehát így viszem az egészet. De tényleg Köszönöm :D 17 vagyok mellesleg
2019. máj. 22. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
legalább a mém szót írnád le helyesen, hamár...
2019. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!