Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TheVr Jani miért próbálja...

TheVr Jani miért próbálja utánozni állandóan Pistit?

Figyelt kérdés
Mindig azt érzem, hogy egyáltalán nincs egyénisége, mert Pistit próbálja utánozni.
2019. máj. 27. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Mindenkinek van egyénisége, Janinak nagyon gyenge egyénisége van, ennyi.

Amilyen módszerekkel ellensúlyozni akarja ezt, az pedig szánalmas.

2019. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Lehet azért mert mindig vele van és emiatt igazodik hozzá én is átveszem azoknak az embereknek a viselkedését akikkel vagyok
2019. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miben utánozza?
2019. jún. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszédben szerintem, azokat a szavakat használja néha, amiket a pista.


De felejtsétek már el ezt a TheVR-t, aki elmúlt 15 éves és több, mint 90-es az IQ-ja az másfél videó után rájön, hogy szánalmasak.

Janinak nincs stílusa, hablatyol össze-vissza, belevág pista szavába vagy ül mint a kuka és bólogat.

Pistának meg marha nagy stílus az, hogy anyázik, ordibál, káromkodik ésatöbbi...

2019. jún. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pisti erőszakosabb, így értelem szerűen elnyomja a szerényebb Janit. 1 olyan happy hour-ból, amelyben csak Jani van többet lehet megtudni a személyiségéről, a gondolkodásáról, mint 100 olyanban, amelyben mind a ketten benne vannak.
2019. júl. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Janinak nincsen stilusa, Pisti meg egy eros es karakan szemelyiseg. Ezt Jani meg ugy kezeli, hogy felveszi neha ezt a "tigriiis hahaha" stilust amitol csak szanalmasnak tunik
2020. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!