Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bírjátok Orochimarut és Kabutot?

Bírjátok Orochimarut és Kabutot?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk?Bírjátok őket?

2019. jún. 10. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, főleg Orochimarut. Csak azt sajnálom hogy nem lett igazán elmagyarázva, hogy miért is "gonosz" (vagy csak én nem értettem). Amikor először színre lépett, és még Kakashi, az elit jonin is azt mondta, hogy nem lenne esélye ellene az nagyon megmaradt bennem. 😁
2019. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első hozzászóló véleményét. Kabuto-t utáltam eleinte, most már közömbös karakter számomra, de Orochimarut akkor sem utáltam, amikor megölte Hiruzent, most meg már egészen megkedveltem.
2019. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy lett "gonosz" ,hogy ő a saját útját helyesnek vélte ,ugye ez elég relatív.

Mindenkinek az a helyes ,amit ő lat annak.

Majd a végèn mások hatására megváltozott és már más volt számára a helyes.:)

2019. jún. 12. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Ez nagyon jól szemléltetve van a sztoriban. Ha belegondolok, Itachi, Nagato, Sasuke, Obito, és Madara is pont azért követett el szörnyű tetteket, mert hitt abban hogy helyesen cselekszik. A kérdésedre visszatérve, pontosan ezért bírom jobban a negatív szereplőket a tőrténetben, mert jobban érthető a cselekedeteik kiváltó oka (jobban is ki van fejtve), emiatt pedig könnyebben tudok együttérezni/szimpatizálni velük, mint pl Narutoval, akinek a soha nem adom fel attitűdjét tök életszerűtlennek tartom.
2019. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Meg általában a negatív szereplőket valami őket megbántó dolog változtat más irányba pl.Madara

Nekem Narutoban az az életszerű ,hogy mássága miatt bántották ,és megakarja mutatni mindenkinek ,hogy mit ér.

2019. jún. 13. 15:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Viszont abban igazad van ,hogy a negatív szereplőkkel könnyebb szimpatizálni.

Bár Orochimaru az egyik olyan szereplő ,akiről keveset tudni.

2019. jún. 13. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!