Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthon egyedül kipróbálhatom...

Otthon egyedül kipróbálhatom az LSD-t?

Figyelt kérdés

Sok más drogot próbáltam már, és most szeretném ezt is kipróbálni kíváncsiságból, ezért volna pár kérdésem tapasztaltabbaktól:

Kipróbálhatom e egyedül?

Szívhatok e mellé füvet?

Sexelni jó e vele?(most is inkább ara gondolok ha a csajommal próbálom ki, vagy ha netalántán elkapna a recska láz [XD] )

Mentálisan teljesen stabil vagyok, egészséges húszon éves férfi vagyok más szintetikus drogok terén van tapasztalatom.

Nem vagyok drog függő, nem, nem érdekel hogy ne drogoz meg nem éri meg meg ilyen jellegű dumák.

Értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm.


2019. jún. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

"Kipróbálhatom e egyedül?"


Ne!


"Szívhatok e mellé füvet?"


Semmiképpen se!

2019. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem a leírásod alapján te egyáltalán nem vagy mentálisan stabil.
2019. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: soha ne tépj be egyedül, mert nem lesz, aki leállítson. Mindig legyen a közelben 1, vagy több tiszta tudatú tag.
2019. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali.


Nem írtál azóta sem, hogy kipróbáltad-e, vagy még nem, de még mindig tervbe van. :D Szóval írok.


Hm... Ha szabad tudni, milyen drogokat próbáltál ki egészen pontosan? Szintetikus? Tehát akkor gondolom az olyanok mint a: speed, ecstasy, kristály, herbál és ezek...


LSD lenni szintén szintetikus sz*r.


"Kipróbálhatom e egyedül?"


Nem hiszem, hogy volt már olyan szintű eufóriád más drogoktól, netán tudat alatti állapotod, hogy egyáltalán fel is tudd mérni, hogy mi ez a szer. Nem sértésképp írtam, csupán építő jellegű kritika. :)


"Szívhatok e mellé füvet?"


Természetesen, amennyiben már gyakorlatilag jössz le a dologról, vagy már teljesen lejöttél. Ha nagyon jó tesi és lelki állapotban vagy éppen, mondjuk rá segítesz egy kis ecstasyval meg speed-el is, akkor nagyon jó tripjeid lesznek. :)


Én nem próbáltam, csak nagyon közeli barátaim, akikkel anno állandóan együtt lógtunk, így tisztában vagyok mindennel. :)


Nem mellesleg, ha tényleg olyan a trip, szerintem éppen azt sem fogod tudni hogy hol vagy, tehát a fű valszeg eszedbe sem fog jutni akkor. :D


"Sexelni jó e vele?(most is inkább ara gondolok ha a csajommal próbálom ki, vagy ha netalántán elkapna a recska láz [XD]"


Még ha egy kicsit be van rúgva az ember, azt mondom oké, vagy esetleg egy kis fű, de alapszabály, hogy így nem igazán b***unk. :D Lehet hogy kicsit növeli a vágyat, de a teljesítményedet úgy lecsökkenti, hogy csak na, és úgy elmész hogy észre sem veszed (Bocsánat, nem tudtam szebben leírni. :P). Azt hiszed magadról hogy gyors vagy, közbe meg úgy mozogsz mint a lajhár. :D (Tapasztalat xd)


"Mentálisan teljesen stabil vagyok, egészséges húszon éves férfi vagyok más szintetikus drogok terén van tapasztalatom."


Azért ha annyi drogot kipróbáltál már, akkor azért csak van valami ami változott kicsit, és nem teljesen ugyan olyan, mint előtte. Nem?


"Nem vagyok drog függő, nem, nem érdekel hogy ne drogoz meg nem éri meg meg ilyen jellegű dumák."


Khhhhm... :DDD Bocsánat tényleg, de mindenki így kezdi.


Én tényleg megtudtam állni, és csak akkor, mikor "szükség" volt rá lelkileg, de 90%-ban csak baráti társasággal. Vigyáztunk egymásra, ez volt a lényeg benne, tehát sohasem egyedül. Kivéve a fű. Mert akkor tuti nincs kedved mozogni, mert el vagy lazulva, ki vagy kapcsolva teljesen. Hiszen ez a lényege... :D Azért egy jó Indica-tól egy helyben ülsz addig míg be üt és ki nem megy. :D Hallgatod a zenét, és elvagy. Én egyedül ezt csináltam egyedül, a többinek nincs értelme.


Az ecstasytól megjön a jó kedved (jobb esetben, ha nem vagy rossz passzban, de ha jó a cucc, akkor nem is számít ez azt hiszem :D), és mennél mindenfele.


Speed-nél ugyan ez, viszont itt a pörgés benne a lényeg. Tehát felszívsz ugye pár csíkot, 1-2grammot, és elvagy, akár 2-3 napig is. Pontosabban nem alszol egy dekát sem, mert nem bírsz. xD


Az LSD-t meg általában fel lövik, vagy szájon át...


Gyorsan felszívódik mind a két formában, és aki nincs hozzászokva, max 5 perc és be is üt. Nyilván függ a benne lévő dózis mennyiségtől is a hatása, de ezek általában már durva mennyiségek.


Ha valami fejlemény van az ügyben, mindenképpen írj, mert érdekel. :) Esetleg írhatsz privát üzenet formájában is, szívesen válaszolok az esetleges kérdésekre, vagy ha tapasztalatra vágysz, leírom az én élményeimet. :D

2019. okt. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
azta xd, most pont ezen vagyok rajta egyedül, te most neki írtál vagy a világnak? xd
2021. szept. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
basszus megtaláltam hogy ezt írtam egyszer, tökre tetszik hogy ez a kérdés nincsen még kitörölve pedig drogról szól. amúgy én ugye akkor egyedül csináltam, NAGYON MEGIJEDTEM mikor elkezdődött muszáj volt valakit felhívnom nehogy hülyeséget csináljak. de megnyugtatott aztán elengedett engem aztán én is őt. és utána kedvem támadt sétálni egyet a közeli erdőbe ahol el is tévedtem de nagyon élveztem mert iszonyú jó volt, aztán haza mentem majd mikor ezt írtam, "azta xd, most pont ezen vagyok rajta egyedül, te most neki írtál vagy a világnak? xd" akkor utána sorozatokat kezdtem el nézni amik FENOMENÁLISAN ANNYIRA VICCESEK VOLTAK MINDEN POÉNT ÉRTETTEM ÉS SZAKADTAM. (parkműsorra gondolok). jó volt.
2022. márc. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!