Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Otthon egyedül kipróbálhatom az LSD-t?

Sok más drogot próbáltam már, és most szeretném ezt is kipróbálni kíváncsiságból, ezért volna pár kérdésem tapasztaltabbaktól:

Kipróbálhatom e egyedül?

Szívhatok e mellé füvet?

Sexelni jó e vele?(most is inkább ara gondolok ha a csajommal próbálom ki, vagy ha netalántán elkapna a recska láz [XD] )

Mentálisan teljesen stabil vagyok, egészséges húszon éves férfi vagyok más szintetikus drogok terén van tapasztalatom.

Nem vagyok drog függő, nem, nem érdekel hogy ne drogoz meg nem éri meg meg ilyen jellegű dumák.

Értelmes válaszokat előre is nagyon köszönöm.

jún. 12. 20:23  Privát üzenet  

A válaszok

"Kipróbálhatom e egyedül?"

Ne!

"Szívhatok e mellé füvet?"

Semmiképpen se!

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 20:36 Privát üzenet
Szerintem a leírásod alapján te egyáltalán nem vagy mentálisan stabil.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 12. 20:40 Privát üzenet
Alapszabály: soha ne tépj be egyedül, mert nem lesz, aki leállítson. Mindig legyen a közelben 1, vagy több tiszta tudatú tag.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 23:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tervez valaki egyedül menni az idei Balaton Soundra?
Érdemes nekiindulni balaton sound-ra egyedül?
Siófokon lehet bármi baj abból ha 2 fiatal lány egyedül megy el bulizni?
Egyedül menni Szigetre?
16 éves múltam és szeretnék menni a 2019-es debreceni Campus fesztiválra. Ennyi idősen a Lovardában (debreceni kultúrális központ) egyedül (szülő nélkül) tudok bérletet venni?
S8 underground club-ról vélemények? Érdemes egyedül elmenni?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!