Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltották a facebookom, és...

Letiltották a facebookom, és több ismerősömét is, miért?

Figyelt kérdés
Az instagramom össze van vele kapcsolva, és nem akarom elveszíteni.

2019. jún. 16. 23:22
 81/126 molmih89 ***** válasza:
52%
Mostmár csak reménykedjünk abban hogy 72 óra után csak tudnak csinálni már valamit
2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/126 anonim ***** válasza:
52%
Vagy legalabb mondananak valamit hogy , 1-2 het vagy tobb de biztosra megtudjak oldani ezt a problemat mert igy csak remenykedni tud az ember..
2019. jún. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/126 A kérdező kommentje:
Valaki írta, hogy csak Magyarországot érinti a probléma, de amúgy nem, mert pl én Szerbiából írok, és egyre több szerbiai ismerősömet is blokkolják.. :( Semmi választ nem kaptunk még mi sem.. :(
2019. jún. 19. 23:41
 84/126 Anna0728 ***** válasza:
52%
És azok a szerbek "igazi" szerbek, vagy ők is magyarok szerbiában? Mert ha az előbbi akkor kezdek egyre nyugodtabb lenni hogy nem csak magyar emberekkel történik ez.
2019. jún. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/126 anonim ***** válasza:
52%
En irtam a Magyarorszagos kommentet. Nos az elottem levonek igaza van, tenyleg nem mindegy, hogy Szerbia melyik teruleten vagy. A masik h oke h esetleg Szerbiat elerte, de ha mas europai orszagot is elert volna, annak mar hire lenne, koztunk magyarok kozt is. Tegyuk fel ez lenne vagy lett volna Nemetorszagban, Fraciaorszagban arrol tuti hallhattunk volna h sorba tiltjak le a felhasznalokat, mi lehet a gond.
2019. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/126 A kérdező kommentje:
Igazatok van, vajdasági magyarok vagyunk mindannyian, akiket blokkoltak 😞
2019. jún. 20. 12:14
 87/126 anonim ***** válasza:
52%
Az egyik köszönő viszonyban lévő ismerősömmel beszéltem, azt mondta, hogy ma hajnalban (kb 1-kor) tiltották őt is. Nem tudom a teljes nevét, így nem tudom ellenőrizni, de hiszek neki, mert én nem mondtam neki hogy én is tiltva lettem.. Szóval a tiltások még bárki elérhetnek?? Mindenki mentse le a képeit, ha ideje engedi!
2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/126 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Elnézést,de jó nagy hülye az,aki a képei nagy részét facebookon tárolja.Biztonsági mentés számítógépre?USB Pendrive?Ezek is léteznek manapság...
2019. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/126 molmih89 ***** válasza:

Én rákerestettem ismerősömmel a profilomra tegnap,de már fent sem vagyok.

Tegnap tegnap előtt még megtalált de nem töltötte be a profilom csak szürke volt minden és csak töltött az oldal!

Szerintem senki sem fogja viaszakapni a régi profilját, véglegesen törlésre került!

Másikat ugye nem csinal az ember mert akkor ugyebár ujj email kell hozzá....

Mert a régivel nem tudsz regizni!

Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ennek a vége és hogy a Facebook ad e valami normális magyarázatot erre!

2019. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/126 molmih89 ***** válasza:

Sziasztok!

Én már arra is gondolok hogy a Parlamenti választások miatt is tiltottak ennyi Magyar profilt!

2019. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!