Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltották a facebookom, és...

Letiltották a facebookom, és több ismerősömét is, miért?

Figyelt kérdés
Az instagramom össze van vele kapcsolva, és nem akarom elveszíteni.

2019. jún. 16. 23:22
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/126 anonim válasza:
68%
Engem is letöröltek. Iphone eszközön használom. Sok ismerősöm új oldalt hozott létre,viszont én nem akarom elveszteni a régit. Szóval kivárok még.
2019. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/126 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak laptoprol engedett uj facet, meg instat csinalni, viszont iphoneom van es az alkalmazoskba ezekkel sem tudok belepni, mert gondolom egybol azonositjak az adatokat.... csak safarin enged bongeszni, de hat akkor inkabb nem hasznalom tobbet :D nagyon gaz... mi az h nem engedi h ujjal lepjek be, akkor blokkoltak mhonnan?! Nem all meg a vilag, de akkor is botrany h ez miatt kivagyok tiltva a kozossegi halokrol.
2019. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/126 Sanyika123210 ***** válasza:
81%
nyugalom gyerekek ugy is visszafogjuk kapni olyan nincs hogy nem kapjuk vissza foleg meg egy ilyen nagy cegnel az hulyeseg hogy normalis profilokat torolnek ugy is tudjak ok is csak probaljak megoldani de max 2-3 nap es ugyis visszajon ;) addig is tavesz baktalo testvereim
2019. jún. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/126 anonim ***** válasza:
75%

Előző meghaltam rajtad.

😂😂

2019. jún. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/126 MolotovPunk ***** válasza:
34%

[link]


Máshol is van róla hír.Emberek,nem tudtok face nélkül élni?De jó,hogy már nem vagyok fent azon a sz_ron.Így ezzel a hírrel nem nagyon kell foglalkoznom.IWIW ilyen téren is jobb,kiszámíthatóbb volt a face-nél.Kár,hogy az megszűnt.

2019. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/126 anonim ***** válasza:
81%

1. Állítólag vizsgálja az ügyet a Facebook csapata. Ez nekem arra ad magyarázatot, hogy csak úgy, ők nem tiltogattak le profilokat. Különben ha szándékosan tiltottak le ez és az miatt profilokat, akkor mit vizsgálnának az ügyön?

2. Egyáltalán NEM biztonságos semmilyem személyes okmányt feltölteni! Akár hacker is állhat a háttérben, ez csak egy példa, ne így lehet. 24 éves vagyok, tehát nem vagyok idős, de ez komoly, hogy egyesek egy ilyen miatt csak úgy küldözgetik a személyi igazolványukat meg bármi hivatalos okmányukat??! Tavaly szigorították az adatvédelmi szabályzatokat, akárhol lefénymásolják az okmányaitokat, ott is alá kell írnotok az adatvédelmi szabályok szerint! De gratulálok, hogy a Facebookra meg csak úgy töktögetitek fel, legalább várnátok pát napot, úgyis eu folyik most a csapból is, tisztában lehetnétek, hogy nem csak a tiétekkel van most ez...persze mindenkinek az egyéni probléma. De hát a Facebook eddig se a biztonságáról volt híres khm... 😂😂

2019. jún. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/126 anonim ***** válasza:
22%

Engem ma reggel 5:52-kor tiltottak (5:55-kor keltem) Érdekes. Biztosan megszegtem a szabályzatot mielőtt felkeltem volna ^^

Elküldtem a jogsimat elöl-hátul lefotózva, remélem megoldják.

Aki unatkozik írhat itt, kitudja mikor tiltják le a PÓT-Messengerem is xddd

2019. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/126 anonim ***** válasza:
100%
ma 16:28-nek igaza van. Ennyire buták hogy lehetnek az emberek, hogy csak úgy hivatalos okmányok másolatát küldözgetik egy adatvédelmileg problémás oldalnak? Megáll az ész és ácsorog....
2019. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/126 Sanyika123210 ***** válasza:
74%
gyerekek ameddig nincs face meseljetek itt mit ettetek ma? en nagy rakokat :DD
2019. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/126 molmih89 ***** válasza:
68%
Ez most egyáltalán nem vicces, sok embernek nagyon sok emlekei vannak a prolfijukon és nem szeretnnének megválni tőlük!
2019. jún. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!