Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltották a facebookom, és...

Letiltották a facebookom, és több ismerősömét is, miért?

Figyelt kérdés
Az instagramom össze van vele kapcsolva, és nem akarom elveszíteni.

2019. jún. 16. 23:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/126 molmih89 ***** válasza:
69%

Én sajnos már kezdek kételkedni,hogy vissza kapjuk a régi profilunkat.

Söt már olvastam olyat is hogy ha csinálsz másikat,persze ugyanarra a névre akkor azt is tiltják!

Akkor már soha többé nem használhatjuk a facebookot!?!?

Azért még reménykedek!

2019. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/126 avecitrom válasza:
68%
Biztosan meg fog oldódni. Max kapunk egy 30 napos pihit :D
2019. jún. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/126 molmih89 ***** válasza:
68%
Azért remélem nem kell 30 napot várnunk!
2019. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/126 molmih89 ***** válasza:
68%
Azért aki tud valami érdekeset irja már meg!
2019. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/126 avecitrom válasza:
68%
csak vicceltem, én is reménykedem hogy megoldódik, mert elég sok fontos dolog van rajta
2019. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/126 anonim válasza:
0%

Ezt a körüzenetet kaptam több embertől!

A FACEBOOK TÖRÖLVE! !! Szia vagyok Mark Zuckerberg A facebook igazgatója. Hello mindenkinek, úgy tűnik, hogy minden figyelmeztetés valódi volt, a facebook használata pénzt fog fizetni Ha ezt a karakterláncot 18-ból továbbítja a listájából, az ikon kék lesz, és ingyenes lesz számodra. Ha nem hisz nekem holnap este 18-kor, hogy a facebook lezárul és nyitni fogsz, akkor fizetni kell, ez minden a törvény szerint. Ez az üzenet arról tájékoztatja az összes felhasználót, hogy szervereink a közelmúltban nagyon zsúfoltak voltak, ezért segítséget kérünk a probléma megoldásához. Arra van szükségünk, hogy aktív felhasználók továbbítsák ezt az üzenetet a kapcsolattartó listáján szereplő valamennyi személyre annak érdekében, hogy megerősítsék az aktív Facebook-felhasználókat, ha nem küldi el ezt az üzenetet az összes Facebook-névjegyhez, akkor a fiókod inaktív marad a Lose all az üzeneted továbbítása. Az Ön SmartPhone-ját az elkövetkező 24 órában frissítik, új megjelenést és új színt kap a chathez. Kedves Facebook felhasználók, frissíteni fogjuk a Facebook-ot a 23:00 órától 05:00 óráig ezen a napon. Ha ezt nem küldi el az összes névjegyhez, akkor a frissítés törlődik, és nem lesz lehetősége csevegni a facebook üzenetekkel.

2019. jún. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/126 anonim ***** válasza:
68%

#46 - ez hulyeseg!

Enis nagyon remelem hogy ez egy szerver hiba es mindenkit feloldanak, hisz tiltottak a profilt es nem toroltek. Egyik ismerosom olyan emailt kapott hogy 48h mulva felul biraljak a szemelyiazonositast ( ami persze nem 48ora lesz). De hatha minel hamarabb valaszt kapunk erre, mert eleg idegesito hogy egy telefon szam sincs amit fellehetne hivni.En megvarom hatha lesz valami hír amit a Facebook fog írni de ha semmi akkor kenytelenek leszunk uj Facebookot csinalni..

2019. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/126 avecitrom válasza:
68%
nem fogsz tudni újat csinálni mert azt is tiltják ;)
2019. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/126 anonim ***** válasza:
88%
itt az idő visszatérni a myvipre :D
2019. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/126 anonim ***** válasza:
76%

HVG alapján:

Értesüléseink szerint tisztában vannak vele a Facebooknál, hogy nem szokványos helyzet állt elő. Hivatalos közleménnyel továbbra sem állt elő a cég, de a tiltás miatt aggódó felhasználók számára már az is megnyugtató lehet, hogy tudják, a közösségi oldalnál már nem egyedi eseteket látnak, hanem rendszerszintű problémaként vizsgálják az ügyet.

2019. jún. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!