Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Megválaszolná valaki a wattpad...

Csicsky kérdése:

Megválaszolná valaki a wattpaddal kapcsolatos alábbi kérdéseket?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm megkért, hogy tegyem fel a verseit az internetre. Mivelhogy a versek színvonala eléggé kérdéses, így arra gondoltam, hogy a Wattpadra teszem fel őket a „borítóképekkel“ együtt, amiket mellékelt hozzájuk. A képek a versek íróját ábrázolják különböző kosztümben, jelmezben. A kérdésem az lenne, hogy van valamilyen szabály, előírás a borítókép tartalmát illetően, vagy lehet az bármilyen, amennyiben nem obszcén, vagy valamilyen módon provokatív?

A másik kérdésem az lenne, hogy van lehetőség ezeket a verseket külön egy mappában elhelyezni saját mappanévvel (XY versei) úgy, hogy mindegyik vershez más borítóképet teszek (a borítóképek szöveg nélkül lennének)? Ha igen, hogyan tudom ezt megoldani?



2019. júl. 18. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok rola, hogy lenne megkotes a boritokepekkel kapcsolatban. Rengetegen a copyrightot sem tisztelik, masok fanartjait lopjak, es nem is kreditelnek...


Mappak nincsenek wattpadon, de letrehozhatsz egy olvasolistat, amit elnevezel xy verseinek, es ebbe gyujtheted a "konyveit". De egyebkent szerintem logikusabb az osszes verset egy konyvbe gyujteni, fejezetenkent egy vers (bar igy csak egy boritokep lesz hozza, de a fejlecbe es a szovegbe is szurhatsz illusztraciokat).

2019. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Az is megoldás lenne, ha az összes verset egy könyvbe tenném, amihez lenne egy borítókép és aztán fejezetként egy vers és mindegyikhez tennék egy képet. Mindegyik fejezethez van fejléc?. A fejléc angolul milyen néven szerepel a Wattpadon és abban is ugyanolyan méretben jelenik meg a kép, mint a könyvnek a borítóképe?

2019. júl. 18. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, en magyarul szoktam hasznalni. Geprol posztolok, nem az app-bol. Ott amikor uj fejezetet hozol letre, fent a kisz szurke savban tudsz kepet feltolteni, vagy videot beilleszteni youtube-rol.


De pl kozvetlenul a szoveg ele is beszurhatsz kepet, az ugyanolyan szelessegben jelenik meg, mint a szoveg.

2019. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!