Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Riverdale...

Mi a véleményetek a Riverdale sorozatról?

Figyelt kérdés

2019. júl. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Imádtam régebben. Az első évad remek volt, a második még elment, de ez a harmadik... A harmadikról nagyon sok eltérő vélemény van. Sokan szeretik, sokan utálják. Én egyszerűen azt nem értem, hogy hogy jött ez a harmadik évad témája. Mármint, miért?! :D Aki nézte az első 2 évadot, az tudja, hogy a harmadik mintha egy teljesen más univerzumban játszódna. Szóval a Riverdale jó sorozat volt, szerettem, de még reménykedem, hogy a 4. évadra összekaparják magukat, mert a szereplőgárdát imádom.
2019. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első évad unalmas volt és már a második részben kitaláltam előre a fordulatait. A második elment, volt néhány jó pillanata. A harmadik meg olyan, mintha be lettek volna szívva a forgatókönyvírók.
2019. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én alapvetően szeretem ezt a sorozatot de nem tudom miért. 😂

Szóval úgy leköt és alig várom hogy mindig megnézzek a nap végén egy-egy részt.

A fordulatokat és a gyilkosokat én is mindig vagy egy fél évaddal előtte kitalálom mivel az égész sorozat televan klisékel. És most kövezzen meg a sok fán (bár azért valamennyire én is az vagyok) de engem a színészek sokszor nagyon idegesítenek nem kimondottan 💩-ok csak nem éppen jók. Szóval nézem és szeretem de vannak hibái bőven.



SAJÁT VÉLEMÉNY!!

2019. júl. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Előző

*klisékkel

*fan

2019. júl. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
en imadtam errol enyit x
2019. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Van aki utálja valaki tényleg szereti. Mint én. Nekem a 3.évad volt a kedvencem , nekem kifejezetten tetszett ez az egész.

Viszont, bár nekem ez a kedvenc sorozatom , el kell mondonom h van néhány hiányossága. Példaul és agybajt kaptam a musical epizódoktól , bár amikor azt a csajt leszúrták a vegén, az valamennyivel feldobta.

A 4.évad egy kicsit gyengébb volt mint a többi, és most h láttam h ki küldözgette azokat a kazettákat, háát nem valami nagy durranás.

Amikor elkezdtem nézni pl Betti karaktere élég unalmas volt számomra, de amikor a fekete csuklyás elkezdte csicskásztatni, számomra akkor ért be a karaktere.

Elég irritáló volt számomra h betti kikacsintgat Archie hoz.


De én összeségében nagyon szeretem és ha te aki ezt olvasod nem szereted , akkor se pontozz le mert neked más a véleményed és én ezt tiszteletben tartom akkor te is tartsd tiszteletben az én véleményemet.

2021. febr. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!