Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bruce Wayne szüleit Joe Chill...

Bruce Wayne szüleit Joe Chill vagy Jack Napier ölte meg? A Batman:kezdődikben Joe Chill, a Tim Burton félében meg Jack Napier. Úgy tudom a képregényekben is Joe Cill. Most akkor mi az igazság?

Figyelt kérdés
2019. aug. 2. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Joe Chill már az 1948-as Batman képregényekben feltűnik. A Batman 47-es számában van először eredet története Batman-nek, és ott Joe Chill a gyilkos.


Ettől függetlenül többek hiszik, hogy Joker, Napier, vagy valaki már tette... Pl képbe kerül később Lew Moxon is.

2019. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb verzióban Joe Chill a tettes, a hivatalos kánonban is ő ölte meg a szülőket.
2019. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat.Most találtam egy oldalon,hogy a régi verziójú eredet történet szerint Moxon bérelte fel Joe Chillt a gyilkosságra.Csak akkor Burton miért Jack Napiert,a későbbi Jokert tette meg tettesnek szerintetek?Új eredet sztorit akart,vagy csak tévedésből írta így a történetet?
2019. aug. 2. 11:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Burton valami görög sorstragédiát akart csinálni a Batman-mítoszból, ezért tette meg Napiert a gyilkosnak. Joker megteremtette Batmant, Batman megteremtette Jokert, avagy a kölcsönös teremtés. Amúgy nem rossz koncepció, és bár a '89-es filmet zseniálisnak tartom, én személy szerint nem vagyok nagy rajongója ennek a verziónak.
2019. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól mondod.Most olvastam,hogy Bob Kane beleegyezett abba a verzióba,hogy Joker teremtette Batmant,sőt még sajnálta is,hogy nem neki jutott eszébe.A puliwood.hu-n olvastam, 30 érdekesség Tim Burton 30 éves Batmanjéről címen.15 ös pont az oldalon.
2019. aug. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!