Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új DC filmek közül melyik...

Az új DC filmek közül melyik volt a legjobb eddig?

Figyelt kérdés
Tehát a Nolan-féle trilógia után készült filmekre gondolok. Nektek melyik tetszett a legjobban és miért?

2018. dec. 3. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Wonder Woman, de az Aquaman is elég királynak igérkezik.
2018. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég magasan a Wonder Woman.
2018. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A sötét lovag - Felemelkedés, nekem ez marad a kedvenc.
2018. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Wonder Woman



(A Nolan féléken kívül tényleg csak ez oké.)

2018. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettő egy szuperhősről szóló film (Wonder Woman, Az acélember).
2018. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak az acélembert szeretem. A wonder womantól nem értem miért van mindenki annyira elszállva,, nekem kifejezetten idegesítő film, na nem annyira mint a BvS vagy az öngyilkos osztag.
2018. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Wonder woman tele volt klisékkel, gagyi volt az eredet story is, a németek mindig gonoszak és az amerikaiak mindig hősként halnak meg, amiért minden bűnük megbocsátható.

Hánytam ettől a filmtől és sokszor röhögtem, mennyire gagyi módon lejáratták saját magukat a megoldásaikkal.

Ugyanakkor látványos és IQ nélkül biztos élvezhető. De filmes szemmel ez egy penészes citromból készült limonádé szénné égetett karamellel cukor helyett.

2018. dec. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!