Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Néger bandás filmek?

Néger bandás filmek?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi olyan filmeket, aminek a fő témája a leginkább 80, 90-es évek beli bandaélet, gondolok itt a Bloods és a Crips közötti háborúkra, szóval a néger bandákat megjelenítő filmeket. Köszi!

2019. aug. 2. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem írjuk le a N-szót! Afro-amerikai-t használunk!


Ebben a témában a legjobb a Boys 'n the hood! Nemcsak azért, mert kiváló színészek játszanak benne, de különlegessége, hogy erről a filmről mintázták a GTA SA-t is!


Aztán nagyon jó a témában a New Jack City - Snipes legjobb szerepe,


Colors - ez a rendőrség nézőpontjából mutatja be a bandákat a 80-as évek végén - szintén kiváló film.


Do the Right Thing - Spike Lee egyik legjobbja, a továbblépésről, bandákról, az afro-amerikai létről.


Meg persze a Menace II Society ami szintén egy nagyon erős bandás film.


Bocs, magyar címeket nem tudok, nem nézek magyarul filmeket, amúgy is valami hülye címet adtak nekik gondolom.

2019. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sose igazán értettem ezt az N-word-t ez is csak egy ugyanolyan szó mint a többi, bár ha valami gettóban mondtam volna a szót, lehet már megvertek volna...
2019. aug. 7. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem értem, hogy ki az a b rom, aki lepontoz??? helye a válaszom és lehúzzák. Na ezért nem ér semmit a GYK-n a %-os arány! Mert a 10 éves hülyegyerekek sportot csinálnak a lepontozásból!
2019. aug. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért jó ez nekik, én nagyon ritkán írok választ/teszek fel kérdést itt, de te sokat segítettél, nem írtál semmi rosszat.
2019. aug. 9. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
...de leírjuk!!! Azt nem te fogod beszabályozni! Néger Néger Néger Néger Néger Néger Néger!
2019. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!