Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen nem opció többé a...

Netflixen nem opció többé a magyar felirat, mi történhetett?

Figyelt kérdés
Eddig tudtam magyar felirattal nézni sorozatokat, viszont most eltűnt az az opció, hogy magyar feliratot kapcsoljak, van erre magyarázat?

2019. aug. 4. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden sorozathoz van magyar felirat, valoszinuleg kifogtal egy olyat. Az is elofordul, hogy csak 1-2 evadhoz van magyar felirat, utana nem.
2019. aug. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz, amit #1 írt, akkor régebbi részeknél ott kéne lenni az opciónak. Ott van?
2019. aug. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ezt írtam, eddig ott volt a magyar felirat egy bizonyos évadnál, de most már nincs. Ezért nem tudom hogy most hova tűnt.
2019. aug. 5. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most csak vaktában lövöldözöm, hogy mi lehet:

Csak angol nyelvű help center van. De azt megpróbálhatod, hogy írsz nekik ezzel kapcsolatban: "Hi, The Hungarian subtitle was available for the <Sorozat Nevét ide beíod> series and now it's not. I would like to ask you to bring back the Hungarian subtitle, please." [link]


Esetleg, ha appon nézed, és nem a weblapon, akkor frissítés is beleszólhat.

2019. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi írok a supportnak akkor, hogy mi lehet a probléma.

Se böngészőben se appon keresztül nem jó :D Inkább a Dán feliratot akarja erőltetni nekem, amit eddig ugye nem csinált

2019. aug. 5. 19:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami bűzlik Dániában :)
2019. aug. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!