Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Fehér éjszakák spoiler?

Fehér éjszakák spoiler?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sokat olvastam a Fehér éjzsakák c. filmről, de bevallom, elég félős vagyok elkezdeni.


Nagyjából leírnátok, miről szól a film, elejétől a végéig? Mik a legdurvább részek? Mennyire kell hozzá erős idegzet?


Előre is köszönöm a segítséget!


2019. aug. 6. 08:34
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Teljes összefoglalót nem szeretnék írni, találsz számtalan spoiler mentes kritikát, amelyekben szépen összefoglalják a lényeget.


Elsősorban azt szeretném kiemelni, hogy a film nem kifejezetten félelmetes, sokkal inkább nyomasztó, itt nem kell vásári ijesztgetéstől tartani, nem fog két percenkét az arcodba ugrani egy sorozatgyilkos, démon vagy egyéb szokásos horror gonosz.


A feszültséget egyébként poénokkal oldja a film, amelyből szerintem talán kicsit több volt a kelleténél, de még nem ment az atmoszféra rovására.


Arra is készülj fel, hogy egy lassan építkező alkotásról van szó, tehát elég más, mint napjaink legtöbb horrorfilmje.


Erős idegzet nem árt, és gyomrod is készítsd fel, mert van benne gore is.


A sztorit és a fontosabb eseményeket ne akard alaposabban ismerni, mert ront az élményen, sok esetben maga a film is előre fogja jelezni, ha valami durvább következik, akár párbeszédek, akár a falfestmények és egyéb ábrázolások révén (rengetek különféle szimbólumot használnak).

2019. aug. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!