Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A fehér éjszakák című film...

A fehér éjszakák című film nektek hogy tetszett?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 07:06
 1/4 tabaki ***** válasza:
80%
Gondolom, az oldal egyéb kategóriáit is végigkérdezgeted, ez érdekes statisztikát eredményezhet -- például végre kiderül, hogy a paleo diéta kedvelői hogyan viszonyulnak a filmhez az álomfejtőkhöz képest. Vagy kizárólag a Számítástechnika/Programok rovat válaszadóinak véleményében bízol? Ez sem lenne meglepő, remek csapat vagyunk.
2019. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért érdekel ?

Mire mész vele, ha azt mondom hogy tetszett, vagy ha azt hogy nem ?

És ez miért számítástechnika kategória?

2019. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A maga modjan zsenialisan jol volt felepitve,megkoreografalva de nagyon hosszu es sokak szamara vontatott volt. Nehez volt nezni de nem volt rossz. Nyomaszto volt es hatasos
2019. júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagy filmfaló vagyok, rengeteg filmet láttam már. Nem nagyon volt még olyan film, amire azt mondanám, hogy kifejezetten utálom, örülnék, ha nem készült volna el. (Egyébként szeretem a mindfuck, elgondolkodtató filmeket)


Szám szerint 3 ilyen film van. Ez a film pedig közéjük tartozik.

2020. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!