Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger things, Hopper...

Stranger things, Hopper szerintetek tényleg meghalt, vagy ő lehet a cellában, mikor az utolsó jelenetben a ruszki mondja, hogy ne az ameriakait vigyük?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy ő lesz a cellában, de ha nem, akkor is minimum életben van. A sorozat popcorn-horror, és ott tipikusan a főszereplők nem halhatnak meg, teljesen elvárható klisé hogy egy Hopper jelentőségű főszereplő karaktert nem írnak ki. Nem véletlen, hogy nem mutatták a hullát, és pont egy amerikai fogoly van az oroszoknál. Ez a cliffhanger pont elég szál ahhoz, hogy a negyedik évad valahol felvegye a történetmesélést ennél fogva.
2019. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyanezt gondolom, mint az előttem szóló, annyit hozzátéve, hogy zseniálisan meg lett oldva az, hogy Elevennek elment az ereje, hiszen az lenne az első dolga, hogy megnézze a képességével, hogy "hol van" Hopper. Mármint megnézné, hogy biztosan meghalt-e. De így nem tudja, így minden karakter abban a hitben él tovább, hogy elhunyt.

De én is 99,99%-ban azt mondom, hogy ő lesz abban a cellában. Szerencsére nem futottam bele spoilerbe ezzel kapcsolatban, így nagyon jó volt a végén a levélfelolvasós rész!!

2019. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem halt meg Hopper. Azt nem tudom ő volt e a cellában, de ezt direkt csinálták hogy a rajongók találgassanak. Nem hallhatott meg Hopper, mert aki játsza színész nyilatkozott,hogy szerepelni fog a 4.évadba,
2019. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sean Astin is szerepelt az új évadban, de attól még meghalt. :)
2019. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah, meg Magdi anyus is hányszor visszatert a barátokköztben :D
2019. aug. 10. 15:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

😂😂

Igaz igaz. De szerintem akkor sem halt meg Hopper. 😃 vagyis remelem. Habar en annak is orulnek ha Billy nem halna meg de arra keves az esely :/

2019. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Billy meghalt, ő kiszállt a sorozatból végleg. :) De Hopperről egyelőre nem tudjuk.
2019. aug. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Billy-t sajnálom nagyon.. :/

Koszo a valaszt :)

2019. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Felhasználó328 ***** válasza:
100%

Szerintem nem Hopper van a cellában hanem Brenner. Ez így elsőre furán hangzik, de gondoljuk csak végig. Brenner az első évad végén látszólagosan meghalt, de ha megtalálták lehet bevitték a kórházba. Ott lehet, hogy életben tudták tartani. Mivel nem biztos, hogy meghalt+csak vért láttunk és azt, hogy nincs eszméleténél.

A 2.évadban utalhatnak arra, hogy nem halt meg mivel, amikor El csatlakozik 008hoz és felkeresik azt a kopasz embert ő azt mondja, hogy Brenner nem halt meg. Mivel ők együtt dolgoznak/dolgoztak simán lehet, hogy Brenner bízik benne ezért tudja, hogy nem halt meg.

Ráadásul visszahívták a forgatásra legalábbis a Duffer testvérek ezt nyilatkozták.

Hopper pedig biztosan él.

2019. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Basszus tenyleg.. utolso valaszolo kajak igazad van szerintem!!!😁😁 nagyon jo vagy
2019. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!