Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Stranger Things 3. évad?!...

Stranger Things 3. évad?! (SPOILER)

Figyelt kérdés
Szóval ugye az utolsó részben Hopper belerobban a gépbe, de szerintem nem meghalt hanem valahogy eljutott az Upside-downba. Meg ugye Eleven, meg Will elköltöznek de csak nem ilyen genyó a Netflix szóval szerintem vissza fognak jönni... Szerintetek?!

2019. júl. 10. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Hoopert nem tudom, de Will és Eleven úgy is visszajön. Szerintem. Igazából én ezen egyáltalán nem gondolkoztam, mert nekem olyan alap, hogy úgy is visszajönnek. :D Aztán majd meglátjuk.
2019. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Rekordokat dönt a sorozat, hülye lenne a Netflix kinyírni a fejőstehenét.
2019. júl. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok teória van arról, hogy Hopper él, szerintem is túlélte az esetet.

Will-ék meg tuti lesznek még a képben, ugyanis a 2 főhősről van szó.

2019. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Hopper valószínűleg arra menekült amerre tudott. Nem mutattak holttestet, szóval szerintem életben van. (Igaz az is benne van a képben hogy a lézer sugaraitól por lesz belőled konkrétan, de ezt most ignoráljuk.) Szóval, Hopper beugrott az Upside Down kapujába, ott éldegélt egy ideig, és az oroszok végül kihúzták onnan. A post creditben ugye mondják hogy 'ne, ne az amerikait' és elvisznek egy másik embert, hogy megetessék a Demodoggal, ergo Oroszországban nyitva kell lennie egy másik kapunak, másképp nem lenne Demodog.

Viszont a Duffer testvérek hozzátették hogy a post credit azért volt, hogy vitákat generáljanak.

Véleményem szerint mindez azért volt, hogy egy új világot mutassanak be a 4. évadban, az Upside Down-t, és ezért egy szereplőnek oda kellett jutnia.

Nagyon remélem hogy Hopper nem halt meg, mert akkor mélydepresszióba esek :D

2019. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%
Az a baj h engem nem annyira hatott meg Hopper halala. Inkabb Billye. Olyan jo lenne ha o is elne valahogy,de szerintem az mar eselytelen. Es hogyha Hopper el akkor a 3.evadban csak Billy halt meg es az nagyon rossz lenne marmint pont Billy.. Nagyon tetszett az alakitasa es ahogy eljatszotta a dolgokat. Kar lenne ha nem szerepelne a 4.evadban. Es egyebkent mikor lesz majd a 4.evad?
2019. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3. évad utolsó részének zárójelenetében, amikor a két orosz katona elmegy egy fogolyért és megállnak az egyik ajtó előtt, akkor az egyik azt mondja: "Ne az amerikait."

És akkor elmennek a következő ajtóhoz és onnan vezetnek ki egy rabot. Nekem erről az jött le, hogy talán az a bizonyos amerikai az ajtó mögött Hopper lehet...

2019. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaa, most látom ezt már a 4. hozzászóló is leírta. :D
2019. júl. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, de én remélem, hogy nem Hopper az. Mármint ő le lett zárva, szerintem Brenner lesz, aki ugye elvileg él.
2019. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fizostigmin válasza:
35%
Így van. Fölösleges abban reménykedni,hogy Hopper ott van az oroszoknál. Ő tisztességesen le lett zárva,én is sajnálom de ez van. Az pedig nem kifogás, hogy nem mutatták a holttestét,mert előtte két másodperccel viszont mutatták,hogy az öt fazon védőöltözetben szarrá hullottak a robbanástól,pedig ök mégcsak nem is a közvetlen környezetben voltak.
2019. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hooper él!
2022. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!