Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 13 okom volt szinkron?

13 okom volt szinkron?

Figyelt kérdés

Hallottam hogy végre (2 év után... Xd) magyar szinkron készül a 13 okom volthoz, kicsit utána néztem de sok mindent nem találtam, csak hogy Laudon Andi lesz hannah, clay pedig Czető Roland

Nagyon nagyon várom már, feliratosan is imádtam, de jobban szeretem ha le van valami szinkronizálva és nem csak a szövegre kell folyton figyelnem, na de másnak ki lesz a hangja? Pl. Justin, alex, jessica

A válaszokat előre köszönöm



#13 okom volt #szinkron sorozatok
2019. aug. 7. 15:25
 1/2 agi1208 válasza:
Komolyan lesz hozzá szinkron?:) Nem lenne rossz. Jó volt feliratosan is, de érdekelne szinkronnal is:)
2019. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igeen nagyon várom már, de ha már augusztus elején a 2.evadnal jártak nem értem hogy miért nem jött ki még egy előzetes sem:((
2019. szept. 2. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!