Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt számodra a legijes...

Melyik volt számodra a legijesztőbb horror/thriller film?

Figyelt kérdés

2019. aug. 9. 07:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A piranha 3dd

De a progidy a kedvencem

2019. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

The thing (1982)

The descent

Dawn of dead (2004)

30 days of night


Szerintem ezek a legijesztőbb, leghangulatosabb filmek.

Régebben A mélytengeri szörnyetegtől is féltem (Deepstar six), de mai szemmel már nem annyira, abban szerintem a tengeri skorpió nem öregedett annyira jól a korral. De az ötlet miatt tetszik még ma is. Mindenesetre az a film tényleg megérdemelne egy rebootot.

2019. aug. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban a Jelektől rettegtem. Mai napig félek az idegenektől, ufóktól:D

De már annyiszor láttam a filmet, hogy immunis lettem rá. Túlságosan kiismertem.

Negyedik típusú találkozásoktól szintúgy féltem. De már rég láttam azt is.


Viszont amitől mostanában nagyon kellemetlenül éreztem magam és meg is ijedtem, az az Örökség. Mesteri film. Zsigeri élmény.


De a Péntek 13 első két része is a frászt tudja hozni az emberre, ugyanis rendkívül jól átélhető a hangulat, nagyon jó a film atmoszféra teremtésben. A beleélés miatt pedig méginkább ütni fognak az egyébként is jól megkomponált jumpscarek. Szigorúan fülhallgatóval vagy fejhallgatóval nézendő!:D


A VHS filmekben is voltak jó szegmensek.


Kairo című japán horrornál pedig igaz, hogy csak egyetlen jelenettől paráztam. De ott a hangeffektek/zene és a jelenetek dinamikája miatt azt hittem összeesek a tévé előtt :D


Valamint az Unfriended, a hétköznapisága miatt.


Ezeken kívül számtalan horrort titulálnék kiválónak, de félelmet csak ezek alatt éreztem.

2019. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is féltem a horror/thriller filmektől, de egyszer valahogy rávettem magam és 15 évesen egyedül megnéztem A bárányok hallgatnak című filmet. Nem túlzok, ha azt mondom, vagy 3 hétig napi 2-3 órát tudtam aludni nagyon maximum, szörnyű rémálmok közepette. A dolog pikantériája, hogy ismertem egy férfit, aki eléggé hasonlított Hannibal-ra. Akkor megfogadtam, hogy ez volt az első és utolsó ilyen filmem. Fontosabb a lelki békém. (:
2019. aug. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!