Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem jelentették be még...

Miért nem jelentették be még mindig, hogy mikor debütál a Clone Wars utolsó évada? Mi körülötte ez a hírzárlat?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve, még tavaly júliusban hivatalossá vált hogy elkészül és megjelenik az utolsó évad, amit kaszálta még 2013-ban, gondolom ez mindenkinek ismerős. Akkor úgy volt hogy még készül, és jövőre 8azaz idén) ősszel adják ki hivatalosan. Na azóta eltelt több mint egy év, ott vagyunk hogy augusztus, lassan már ősz van, amikor meg kéne jelennie, és még mindig nem tudunk SEMMIVEL többet, mint 13 hónapja, a bejelentés idején. Sem dátum nincs, pedig azt már hosszú hónapokkal előre közlik minden ilyennél, sem epizódlista, sem semmi egyéb hír. Nyilván ha mégsem készülne el akkor azt is bejelentették volna már, szóval nem hinném hogy erről van szó. Akkor mi ez a hírzárlat, miért nincs semmi infó ezzel kapcsolatban egy éve, amikor gyakorlatilag mindjárt ősz?

2019. aug. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy november 12-én indul csak a disney +, előbb nem nagyon jöhet a sorozat. Több mint 3 hónap alatt még jöhetnek infók.

Egyébként szerintem a szolgáltatás indulásakor már elérhető lesz.

Csak a disney + is legyen elérhető itthon.

2019. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor úgy volt hogy még készül, és jövőre 8azaz idén) ősszel adják ki hivatalosan."


Ilyet senki nem jelentett be hivatalosan a Lucasfilm részéről, hogy idén fog megjelenni. Se tavaly, a 7. évad bejelentésekor, se később.


"sem epizódlista"


Akkor bizony tájékozódhatnál jobban is. 12 epizódos lesz, és 3 történetszál lesz benne:

- Bad Batch (végleges, és kissé átalakított verzióban, a régi nyers verzióját meg tudod nézni youtube-on

- egy Ahsoka-ra koncentráló szál ami Mandalore ostromát vezeti fel

- Mandalore ostroma, amelynek egy része már párhuzamosan fog játszódni a Sithek bosszúja eseményeivel


A Star Wars Celebration-ön elhangzott egy csomó infó róla, nem fogok mindent leírni, google a barátod, megtalálod (ziro.hu-n szerintem jó összefoglalót találsz a Celebration-ös panelekről).


És egyébként az is el lett árulva, hogy NEM IDÉN érkezik. Szóval felesleges azon aggódni, hogy nincs még megjelenési dátum. A Disney+-ra fog érkezni, majd ha eljön az ideje. Én jövő tavaszt tippelnék.


De egyébként gondolj bele, ha ősszel még jönne a TCW is, az picikét sok lenne, nem? Már így is ott lesz a Resistance 2. évada, a Mandalorian-sorozat első évada, na meg a 9. epizód is. Majd ha utóbbi lecsengett, akkor jönni fog a TCW is valószínűleg.


"Egyébként szerintem a szolgáltatás indulásakor már elérhető lesz."


Többek között ezt is elárulták már, hogy nem :)

2019. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es, egyrészt nincs mindenben igazad, másrészt meg jó eséllyel van amit félreértettél.

Kezdem azzal, hogy de bizony 2019 ősze (a hivatalos kommunikáció szerint "Late 2019", azaz "késő 2019") a hivatalos megjelenési dátum, itt is látható oldalt a táblázatban: [link]

Ez már tavaly, a bejelentéskor megvolt, és azóta sem jött ki ezzel ellentétes információ.

Továbbá hangsúlyozandó, hogy ez nem egy "új" SW-projekt, mint a Mandalorian vagy a 9. epizód, hanem egy függőben hagyott/kaszált dolog, amit rajongói és produceri nyomásra végül engedett a Disney hogy befejezzenek. Tehát nem hinném hogy úgymond "számolnak vele" a hivatalos naptárukban, inkább csak törlesztenek egy adósságot a rajongótábor irányába, és méltóképpen lezárnak egy méltatlanul félbehagyott, évekkel ezelőtti sztorit. A Resistence mellesleg annyira pehelysúlyú, hogy csodálom hogy készül belőle második évad, alig nézte valaki, és a kritikái többnyire negatívak voltak. A 9. rész meg december, az később van mint ősz. Szóval nem hinném hogy itt bármi konfliktus lenne más Star Wars-munkákkal, de amúgy sem tiltja semmi hogy neadjisten párhuzamosan fusson kettő, anno a Rebels pl. a 7-8. részek premiere idején is futott.

Az epizódlista alatt pedig konkrét epizódlistát értettem, amit mindig kiadnak 1-2 hónappal a premier előtt, legalább a szezon első felére/harmadára vonatkozóan, nem pedig arról hogy nagy vonalakban miről szól majd, ugyanis ezt is bejelentették már tavaly, hogy mik lesznek benne, ezekkel én is tisztában vagyok amiket írtál (Bad Batch és társai).


#1 A november 12. az reálisabban hangzik (mondjuk az is eléggé pofátlanul ki van centizve, nem sietik el akkor).

2019. aug. 10. 22:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sem a Wookiepedia, sem pedig az ott hivatkozott Entertainment Weekly nem minősül hivatalos forrásnak.


Ennél hivatalosabb forrást szeretnék kérni erről a Late 2019-ről, lehetőleg a starwars.com-ról. Esetleg Star Wars/Lucasfilm twitterről, Dave Filon twitterről, vagy valami hasonlóról.


Itt van amúgy bejelentés: [link]


Olyan, hogy 2019-ben fog megjelenni a 7. évad, Lucasfilmes dolgozó száját még nem hagyta el nyilvánosan.


Ellenben már hivatalosan közzétették, hogy a Disney+ indulásakor milyen tartalmak lesznek egyből elérhetőek, és bizony a 7. évad nincs rajta a listán (az első 6 évad viszont rajta van)


"Rebels pl. a 7-8. részek premiere idején is futott."


A Rebels mindig szünetre ment december-januárra.


"Az epizódlista alatt pedig konkrét epizódlistát értettem, amit mindig kiadnak 1-2 hónappal a premier előtt"


Hát a 20 részes Rebels évadoknál is max a következő 4 epizód címét tudtuk előre mindig, szóval olyan hosszú epizódlistára ne számíts. Mondjuk mivel Disney+-ra jön, lehet kiadják egyben az évadot. Mint a 6. évadot Netflixen.


Úgyhogy nem, sajnos nem fogunk idén TCW-t nézni.

2019. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most jelentették be az imént, hogy 2020. februárjában érkezik
2019. aug. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!