Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kik nyernének az alábbi...

Kik nyernének az alábbi párbajokban? (Star Wars)

Figyelt kérdés

1.Rastka Lsu vs Mace Windu

2.Darth Sidious vs Bastilla Shan

3.Darth Traya vs Obi Wan Kenobi

4.Vitiate és Nihilius vs Abeloth

5.Darth Sidious(Legends) vs Exar Kun

6.Darth Zannah vs Dooku

7.Darth Sion vs Darth Vader

8.Revan vs Darth Malgus

9.Luke(EP6) vs Darth Maul

10.Vitiate vs Éjkirály és a 3 sárkány (Trónok harca)

Bocs, ha kicsit sok lett

Légyszi, ne írjátok azt válaszként, hogy az nyer, akit az író akar, ez valamilyen formában igaz, de ne tudjátok le ennyivel a kérdést



2019. júl. 25. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Tekintve hogy a filmek/sorozatok kategóriába írtad, a 9. kérdésen kívül egyiknek sincs értelme.

Egyértelmű választ pedig arra sem lehet adni, mert nem tudjuk, hogy Maul milyen erős a 6. rész eseményei alatt. Luke pedig nem sokat mutatott a saját képességeiből. Szóval idk.

2019. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
A fele karakter nem kánon, így nem lehet válaszolni.
2019. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#1: Annyira erős Maul a 6. rész alatt, hogy konkrétan nem is él :-)

Kicsivel a 4.rész eseményei előtt halt meg a Tatooine-on Obi-Wan kezei által(Rebels sorozat tehát kánon).

De ha tegyük fel az 1.részbeli Maul és a 6.részbeli Luke összecsapnak akkor inkább Maulnak van több esélye szerintem.

2019. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2 es

Miért ne lehetne válaszolni?

Egy ilyen kérdésnél tök mindegy, hogy a szereplő kánon, vagy sem, egyszerűen csak jól kell ismerni a karakterek képességeit.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..

Itt a bizonyíték, itt még normális válaszokat adtak...

2019. júl. 26. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Na ja, ezt rengeteg ilyen kérdéshez válaszolták már, de senki nem bírta leírni, hogy miért is értelmezhetetlen.



Rastka vs Mace: Mace, Rastka hiába jobb vívó, Mace végezne vele mielőtt közel kerülne hozzá a az echani.


Sidious-Bastila: Pff, Bastila legendásan jó erőhasználó de Sheev ellen esélytelen szerintem. Még kánon ellen talán.


Traya vs Obi: Ez nekem full homály mert 2 egymástól nagyon távol lévő szereplő, szerintem Traya, bár ki tudja :D


Vitiate és Niihlus vs Abeloth: Jó kérdés, nekem ez az Abeloth dolog kimaradt, a legends ezen korszaka engem eléggé hidegen hagy, mert full fan fiction szerűnek tűnik nekem az egész, szóval ez full kérdőjel, de gondolom ő


Sidious vs Exar Kun: Egyértelműen Sidious. Legendses Sidious egyetlen ellenfele a Legendses Luke, senki más nincs az ő szintjén. Exar meg nagy újító volt (ugye ő találta fel a dupla pengés fénykardot a legends szerint), viszont Ulic is tartotta vele a lépést, meg Vodo-Siosk Baas is, mikor még jedi volt (bár sithként törlesztett). Elég nehéz belőni Exar Kun elejét, mert sosem találkozott hihetetlenül erős erőhasználókkal, mikor meg legyőzték olyan túlerővel állt szemben, ami ellen bárki esélytelen lett volna. Az tény, hogy értett a sith mágiához, de szerintem ezzel együtt is esélytelen Sidious ellen.


Zannah vs Dooku: Pff, jó kérdés, Zannah legyőzte Banet, de Bane akkor már túl volt a fénykorán, egyébként meg tythonon kívül alig találkozott erőhasználókkal. Ezért van hátrányban Bane is amúgy néha, mivel a tythoni csatán kívül egyszerűen nem találkozott jedikkel, az új sith háborúk legvégén csatlakozott csak, ráadásul magában a háborúban kb részt sem vett.


Sion-Vader: Szerintem Sion, jobb vívó és jobb erőhasználó. Bár ez is jó kérdés


Revan vs Malgus: Revan. Malgus az egész SW EU egyik legtúlértékeltebb karaktere szerintem. Semmi extra, nem valami hihetetlen erős erőhasználó, sem valami hihetetlen erős vívó, a fizikai adottságai jók, de ennyi. Revan.


Luke vs Maul: Luke. Szerintem nem volt még olyan párosítás maullal, amiben neki adtam a győzelmet, de na xdd


10, nekem egyelőre kimaradt a GOT szóval passz :c

2019. júl. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, végre egy normális ember!
2019. júl. 27. 07:15
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Az azért szép, hogy 3 embert burkoltan normálítlannak titulálsz, azért mert nem kaptál egy együgyű kérdésre olyan választ amilyet vártál.
2019. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan választ nem kapott amilyet várt, hanem SEMMILYEN választ nem kapott. Az meg vicces, hogy te degradálod le a kérdést, aki még belekötni se tud egy kérdésbe anélkül, hogy ne mondjon egy hihetetlenül hatalmas tárgyi idiótaságot (maul)


Egyébként 4-es kommentre reagálva ott is kb én voltam az egyetlen, aki normálisan válaszolt, (meg még 1 gyerek), amúgy 10 kommenten keresztül ment a vitázás. Itt erre esély sincs, ha egyes emberek ekkora hülyeségeket írnak

2019. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
8. Hol írtam én akármit is Maulról?
2019. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!