Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a képregényfilmes...

Szerintetek a képregényfilmes műfaj olyan mint egy lufi?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag a képregényfilmek virágkorukat élik. A Marvel filmek nagyrésze 1 milliárd dollár körül termelnek.

Van rá esély hogy az a "lufi" egyszer csak kipukkan ? Személy szerint én nagyon örülnék neki , mert akkor talán minöségi filmek jönnének a mozikba. (Bladerunner2049 , Arrival

Eredet stb.)



2019. aug. 11. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ki fog menni a divatból, igen. Szeretem a képregényfilmeket, baráti vagy családi filmnézéshez tök jó, nem kell rajta gondolkodni, izgi a cselekmény, még poénok is vannak benne. Ameddig lesz rá kereslet, addig lesz kínálat is, rengeteg pénz van bennük, mert nem csak a film, hanem a pólók, figurák, bögrék, szirsz.rok is pénzt generálnak. De egy idő után már nem tudnak újat mutatni, vissza fog esni a népszerűségük ezeknek a filmeknek. Aztán mondjuk 10 év múlva megint felkapják.
2019. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb, mint egy rágógumi automata. Sok hasonlóság, de még mindig kívánom az új adagot, nem tudok vele betellni. De nem ezt fogom kérni, ha igazán ki vágyom éhezve valami jóra.


Az Arrival is a szuperhősös filmek közben jött ki. Nem mindenki Marvel gyárt. Rengeteg más film is van, de azok nem kapnak ekkora figyelmet a médiában, mert nincsenek hirdetve. Nézz csak még egy Sundance film fesztivál díj listát. Vagy az Arany Medvét. Ezek művészileg is értékes filmek. Csak ki kell nyitni a szemet. Marvel zseniális a maga műfajában, ami a szórakoztatás és látvány.

2019. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

*ki vagyok


Bocsi az elírásért. Mára elég ennyi Internet :) jó éjt!

2019. aug. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!