Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Deanerys Vs Merlin?

Lacika0131 kérdése:

Deanerys Vs Merlin?

Figyelt kérdés
Deanerys a sárkányok anyja, merlin sárkányúr. tudna parancsolni deanerys sárkányainak?

2019. aug. 13. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A sárkányok a Tűz és Jég dalában különlegesek, azokkal barátságosak, akikben valyriai vér folyik, mert valószínűleg így tervezték meg őket.

Merlin nem valyriai, így nem tudna velük szerintem kezdeni semmit.

2019. aug. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de Merlin varázsló,szóval ráküld némi bűbájt és babumm! Drogon azt hiszi hogy ez is Targaryan mint a havas fattyú.Szóval ha engem kérdezel egy mágus eltudná varázsolni a sárkányt ezzel parancsolni is tudna neki
2019. aug. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jut eszembe valamelyik évadban volt egy rusnya kopasz varázsló,aki először a pici sárkányokat ellopta Daenerys-től(így írják helyesen a nevét!Bocs,de imádom a csajt!)majd megpróbálta Dany-t is kicsinálni.Ám ekkor Daenerys „Dracarys!”t kiáltott és hamuvá égett az ijesztő lény.
2019. aug. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. A sárkányt nem érdekli a családnév. Nem csak a Targaryeneknek van valyriai vére. A sárkány megérzi, nem kell hozza Targaryennek lenni. A könyvekben az egyik zsoldossal is barátságosak, mert az ősei valyriaik voltak. Ahogy Jonban is benne volt, nem számít, hogy fattyú. Sok olyan emberből lett sárkánylovas, aki nem Targaryen volt. A vér számít csak és nem a név.

Nem hiszem, hogy bűbájjal be lehet csapni bármelyiket is.

De persze teljesen más szabályok vannak a két világban, így bármit ki lehet találni.


Az egy warlock volt, aki ellopta Dany sárkányait a sorozatban. Ez szintén DnD baromság volt inkább, a könyvekben senki sem lopja el a sárkányokat. A warlock pedig még mindig él. (Habár lehet Euron megölte vagy meg fogja ölni a The winds of winterben.)

2019. aug. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na igen hátborzongató a figura...Viszont a kérdés adott,van -e Merlin akkora varázsló hogy "elvarázsolja" valamelyik sárkányt,akár mindegyiket? Ha zt vesszük hogy az Éjkirály "parancsolt"Viserionnak,miután a sárkány elpusztult,akár ő is megteheti ugyanezt,akár azon az áron hogy megöli őket.Halkan megjegyzem hogy ismereteim az angol mondavilágról eléggé hiányosak. Oké hogy Merlin meg Arthur és az Excalibur meg a gonosz csaj -nem jut szembe a neve- de sose olvastam arról hogy mekkora varázserővel bír.
2019. aug. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én úgy tudom, hogy Merlin nem minden történetben varázsló.

Én ezt találtam:

[link]


Persze a sorozatban nyilván igazi varázsló és úgy más. :D

2019. aug. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!