Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is észrevettétek, hogy az...

Ti is észrevettétek, hogy az Oroszlánkirályban Kiara és Kovu tulajdonképpen rokonok?

Figyelt kérdés
Kovu ugye Zordon és Zira fia, Kiara pedig Mufasa unokája.....Zordon és Mufasa pedig testvérek voltak.....tehát Kovu Kiara nagybátyja....ez így elég bizarr😁😁
2019. aug. 13. 20:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Igennn😂😂 nagyon beteg.

Bàr a mici macko is bizar nekem.

Kis gyerekként imádtam, most felnött fejjel döbbentem rà hogy Róbert Gida képzelgéseiről szól az egész.

2019. aug. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kovu nem zordon fia
2019. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rokonok, Kovu nem Zordon fia, csak befogadta. (A filmben ezt Nuka említette, amikor épp mérgelődött azon, hogy mindig Kovu van a középpontban.)
2019. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De igen, Zira mondja is egy jelenetben, mikor Kovu felnő, hogy olyan vagy, mint az apád Zordon....és igazából esély is van rá, mert Simba már bőven felnőtt volt, mikor megölte Zordont....tehát Zira lehetett "terhes" Kovuval Zordon halálakor....így Kiara és Kovu korban közel állnak egymáshoz....
2019. aug. 13. 20:52
 5/16 A kérdező kommentje:
3-as tényleg ez nekem is rémlik, most, hogy írod....akkor visszaszívtam😁
2019. aug. 13. 20:54
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Még megjegyezném, hogy abban a jelenetben, mikor Szimba és Kovu sétálnak, mielőtt Zira megtámadná őket, Kovu a magyar szinkronban apának hívja Zordont, viszont az eredetiben Scart mond. Szóval a magyar szinkron hibája miatt tűnik vérfertőzésnek a dolog.
2019. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg Simba és Nala is féltestvérek.
2019. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
90%
Egyrészt üdv a királyi családokban:D másrészt Zordonnak a gyerekei:Nuka,Vitani.Sarabi és Sarafina testvérek tehát Simba és Nala unokatestvérek.Nala apja ismeretlen.Kovu befogadott gyerek ,de nem zárható ki hogy Zira az anyja ,apja ismeretlen.Zordon Nuka helyett választotta Kovut (szegény annyira béna volt hogy inkább más kölykét jelölte ki)Simba és Nala gyerekei: Kopa (Zira megölte)Kiara ,Kion. Nalának is volt egy fiatalabb öccse Meetu (Ő is elpusztult)Mufasa és Zordon szülei :Ahadi és Uru .Ahadi apja Mohatu Ő alapította és egyesítette Büszke földét.
2020. ápr. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát bonyolult ez az oroszlánkiraly az tény


Szerintem Nala és Szimba nem rokonok de akkor vegyük elő a családfát


Az öregeket nem ismerem csak Mufasatól tudom :D


Szak Mufasa és Zordon testvérek,Mufasa fia Szimba,Szimba lánya Kiara(meg fia Kopa és Kion)

Zordon és Zira "házastársak" xd

Vitani meg az a másik ha jól tudom Zira gyerekei ,Kovuról én is azt hallottam nem Zordon gyereke de ettő) függetlenül Ziráé,és hát ugye..Kovu meg Kiara tulajdonképpen Uncsitesók de mindegy...

Az én macskáim sem különböznek :)

2020. okt. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csak egy hím oroszlán van a falkában ( Mufasa). Tehát minden kölyöknek ő az apja. Nala és Simba féltestvérek.
2020. okt. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!