Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oroszlánkirály 2. részében...

Az Oroszlánkirály 2. részében hol van Sarabi?

Figyelt kérdés
Én jól megfigyeltem mindent, legalább 40 szer láttam is a folytatást. Lehet, hogy csak elsiklottam felette, mert csak egy pillanat erejéig volt benne, de ha tényleg nincs ott, akkor mi van vele? Meghalt?

2019. júl. 1. 20:01
1 2
 1/13 ******?! válasza:
31%
Ki az a Sarabi??? Láttam az első részt, de nem emlékszem ilyen névre.
2019. júl. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Simba anyja......
2019. júl. 1. 20:10
 3/13 Metionin ***** válasza:
73%
Mintha ott lenne egy pillanatra amikor Zordon van uralmon és a nőstény oroszlánok (mármint Mufasa nőstényei) lent vannak együtt. Amikor azt mutatja hogy milyen rossz lett nekik mióta nincs rendes király. De nem biztos, régen láttam.
2019. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Zordon van uralmon? De a második részben már halott!
2019. júl. 1. 20:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem az első rész végéről beszélsz?
2019. júl. 1. 20:30
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%

Ja tényleg :D az az első részben van, utánakerestem.


De nekem akkor is rémlik valahonnan egy futó pillanatról. A másik tippem talán az amikor a 2. részben elszökik a 2 kis oroszlán és amikor mennek értük a szüleik/családjuk, mintha ott felbukkanna, de az lehet hogy az ott Nala. Áh újra kell néznem ezt is :D

2019. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Amikor jönnek csapatostul, akkor még Timon el is süt egy poént.

Zira: Nala!

Nala:Zira!

Timon: Timon, Pumba! És most hogy megismerkedtünk, TAKARODJATOK a földünkről.

Zira: A ti földetek? Ez a föld Zordoné volt! stb....

De az akkor Nala volt, mert Zira meg is nevezi. Nem tudom. Ha ebből is lesz élőszereplős talán többet tudunk meg.

2019. júl. 1. 22:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, érdemes rákeresni youtubeon, mert rengeteg, Oroszlánkirállyal kapcsolatos elméletet derítenek fel ilyen-olyan módon. Sarabiról azt tartják, hogy azért nem szerepel a második részben, mert valószínűleg már meghalt. Én sem láttam őt egyébként.
2019. júl. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Akkor világos. De Kopa létezett, vagy csak az oroszlánkirály rajongók találták ki? A disney igazolta, hogy volt Szimbának Kiara előtt egy fia? Csak mert sok dologból lehet erre következtetni.

Az 1 rész végén nem úgy néz ki a kölyök, mint a 2. elején, és idősrbbnek is tűnik.

Szimba a széltől is óvja lányát.

Vitani áll át elsőnek a film végén, ami amiatt is lehet, hogy haragszik anyjára Kopa miatt. Csak nem tudom, hogy van e benne valami, a készítők igazolták a létezését avagy sem.

2019. júl. 2. 19:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Mármint Szimba tűnik idősebbnek a 2 rész elején, mint az 1 végén
2019. júl. 2. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!