Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A jövőbeli Marvel-filmek...

A jövőbeli Marvel-filmek fognak kapcsolódni a Bosszúállók-univerzumhoz, vagy különálló filmek lesznek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a most bejelentett filmekre, mint pl. az Eternals. Ezek fognak valami módon kapcsolódni a most lezárt Bosszúállók-szálhoz, vagy ezzel új fejezet nyílik, és független lesz az univerzum innentől az eddigi sztoriktól?

2019. aug. 13. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Lesz új Avengers film, és az új Marvel filmek már ahhoz fognak kapcsolódni. Persze lesznek még olyanok amik még a régi Bosszúállókhoz fognak kapcsolódni ha jól tudom 2 vagy 3. Na meg számtalan olyan cikkek jelentek meg amik még nem 100% hogy úgy is lesz az legalább is én ezt vettem ki az egészből mert vannak azért ellentmondások, de az új Avengers film az előzőekhez fog kapcsolódni valamilyen szinten
2019. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanarról a filmes univerzumról van szó, nyilván lesz kapcsolat köztük.
2019. aug. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lesznek sorozatok mint a Loki ami másik univerzumban fog játszódni állítólag. De szerintem a filmek ugyan abban az univerzumban fognak történni.
2019. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!