Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az a film, ami szinte...

Melyik az a film, ami szinte végtelenszer megtudnátok nézni, mi volt a rekordotok egy film esetén?

Figyelt kérdés

Természetesen, a Star Wars és a Gyűrűk ura nálam is nyerő, mégsem ezek állnak a nézettségi lista élén. Valószínű a hosszuk miatt, főként ha egymás után nézi az ember.

Legtöbbször a Vaklárma c. filmet láttam. Szerintem, legalább 100 alkalommal :-) A többi Gene Wilder, Richard Pryor filmet is sokszor néztem meg.

Nem tudok pontos nézettséget, mivel nem jegyzetelem, de sokat láttam még a Marslakó a mostohám, a Csőre töltve és egyéb Dan Aykroyd filmet. Akárcsak Chevy Chase, John Candy filmeket is.



2019. aug. 16. 22:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok híve a filmek újranézésének mert ami jó film az nagyon megmarad, de a 3 db klasszikus Bud - Terence, Reszkessetek betörők, Vissza a jövőbe filmekből ha elkapok nagy ritkán egyet a TV-ben azt fixen megnézem és ezeken kívűl amit legtöbbször (max 3) láttam az talán a Harcosok klubbja és Forest gump.
2019. aug. 19. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvarázsolt kastély, Zűr az űrben.
2019. aug. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Filmmániám révén megszámolni sem tudom, de a South Park: Nagyobb, hosszabb és vágatlan-t háttérzajnak is használom.
2019. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%

Az én feleségem fejében 1-2 film kivételével egyik sem marad meg, tehát képes minden filmet többször megnézni és azt állítani még soha nem látta. :-D

Szoktam neki mondani, gyere van egy nagyon jó új filmem nézzük meg. Lelkesen jön és élvezettel nézi meg. Én pedig tudom, már látta, de mivel szívesen nézem újra, mindketten kellemesen szórakozunk. (már leszoktam arról, hogy bizonygassam, ezt vagy azt a filmet már látta)

Rendszeresen hallom tőle: - Te mindig olyan jó filmeket tudsz találni. :-) (naná, hiszen könnyen megjegyzem, melyik tetszett neki)

Hozzátenném, feleségem egyébként egy igen okos, tanult nő, de erre nem áll rá az agya.

2019. okt. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Cordeliafoxx válasza:
79%

Filmek :


Ocean's 8

Madarak a Dobozban

A kém

Női szervek

Beépített szépség

Neveletlen hercegnő 1-2

Aladdin (2019)

Marvel kapitány

Hangya és Darázs

Rio 1-2

Karib-Tenger kalózai 1-5



Sorozatok;


Scream Queens

Amerikai Horror Story

The walking dead 4-

Jóbarátok

Riverdale

Insatiable első évada

2019. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!