Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jelenleg melyik az a sorozat,...

Jelenleg melyik az a sorozat, amit nagyon vártok (lehetőleg első évad)?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a Witchert

2019. aug. 17. 20:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Daybreak

[link]

2019. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
20 azért érdekes, mert előtte a listán, amit küldtem rajta volt, csak szépen olvasás nélkül le lett pontozva a válasz :)
2019. szept. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Undone

20-án Disenchantment (Netflix)

2019. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

THE ROOKIE Official Trailer (HD) Nathan Fillion ABC Series

https://www.youtube.com/watch?v=_HgC1TN8FVk

2019. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

10.06 Back To Life

Erre kíváncsi vagyok, mert a Fleabag verry-verry first class volt.


10.11 El Camino: A Breaking Bad Movie (Netflix)

nc. Ez alap


10.21 Catherine the Great https://www.youtube.com/watch?v=Q0nxTCKf8Qw

HBO és történelmi - kíváncsi vagyok rá


Horror rajongóknak: Castle Rock

(nekem túl klisés az egész horror műfaj, de jó lehet)

2019. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

December 4: Vikings S06

December 5: Tell Me a Story S02

December 6: The Marvelous Mrs. Maisel

December 8: Work in Progress (Leszbi sorozat) és az L word is ezen a napon jelenik meg.

December 13: Expanse folytatása

Marvel's Runaways záró évadja

December 19: Twice Upon a Time

December 20 - Végre megérkezik a várva - várt Vaják és most lehet lepontozni ismét, mert nem csak a Witchert istenítem, hanem mást is nézek.

2019. dec. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Akik már nem öregszenek meg

December 5-től a mozikban!

[link]

cikk zsindexről: [link]

2019. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

dec 18 YouTube | The age of AI

dec 18 Sundance | Wisting


jan 1 Netflix | Spinning Out -!- jégkorcsojás duó dugós-kikészülős sorozata (jó nyálasnak tűnik)

jan 2 FOX | Deputy -!- ez jónak ígérkezik !

jan 2 Netflix | Sex, Explained -!- ez értelmesnek ígérkezik !!!


jan 6 Usa | Briarpatch -!- vicces, picit morbid, zsarus, állítólag noir

jan 7 NBC | Zoey's Extraordinary Playlist -!- nagyon hasonló, mint a Netflix | Soundtrack -!- mind2 arról szól, hogy a világ valójában zeneszámokból áll. Hát na. Ez biztos bevonz egy réteget.

jan 7 CBS | FBI: Most Wanted -!- legbetegebb, legkeményebb bűnözők nyomában tele amerikai nyállal.

jan 8 FreeFoam | Party of Five -!- ríbútolt sorozat arról, hogy mexikóba deportálnak egy fél családot. Kb az Soros György ellenes Viktor Király és a Migráncsok csak amerikai nyállal: [link]

jan 10 Netflix | Girl/Haji -!- japán, maffia, nyomozós, thriller

jan 10 NBC | Lincoln Rhyme: Hunt for the Bone Collector -!- krimi, amerika, feka

jan 12 HBO | The Outsider -!- Stephen King feldolgozás. Krimi, nyomozós, ijesztegetős (3as alá)

jan 12 PBS | Sanditon -!- Jane Austin feldolgozás. Kosztüm, Románc, mű színészek, dráma



jan 13 HBO | The New Pope -!- Jude Law, 3. jános pál amerikai feldolgozás: [link]


jan 15 Paramount | 68 Whiskey -!- Izraeli sorozat amerikai feldolgozása felcserekről. Izgalmasnak tűnik, de biztos, hogy nyálas lesz.

jan 16 FreeFoam | Everything's Gonna Be Okay -!- talán lehet belőle valami

jan 16 BBC | Seven Worlds, One Planet -!- David Attenborough, Planet Earth, ALIG VÁROM!!!!


Jan 17 Netflix | Sex Education S02 -!- gondolom ezt nem kell bemutatni. Többen is várják.

jan 19 HBO | Avenue 5 -!- Dr. House, Jövőbeli sci-fi, próbál vicces lenni. Borzalmas jelmezek, hármas alá cinematography (szerintem bukta lesz)

jan 19 HBO | Curb Your Enthusiasm S10 - Fura sorozat ! :) Tele idióta viccekkel.

2019. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nagyon várni nem hiszem hogy lehet ennyi sorozatot. Max.várni. De nem ugyan az
2019. dec. 29. 21:10
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Pontozz le. Megszoktam.

Ne értsd meg amit írtam. Ezt is megszoktam. Sőt tőled el sem várom, hiszen eddig sem értetted meg.

Háromra írtam, hogy kíváncsi vagyok rá. De a többit azért írtam, mert tudom, hogy tömeget fog vonzani. És tudod miért fog mégis tömeget vonzani, ha nekem nem tetszik? Mert Nem.Vagyunk.Egyformák. Tudom, ezt nehéz elfogadni. De így van. Witchernél sokkal jobb lett a Vikings szerintem, pedig nem vártam annyira egyiket sem. Mandalorian sokkal jobb lett mindkettőnél. Tell me a Story-t nagyon vártam és nem is csalódtam annyit mint a Witcherben.


De sajnálom, hogy te úgy gondolod, hogy ennyi sorozat nem érdemli meg SENKITŐL SEM, hogy valaki várja ezeket.

Szerintem mindegyiket várja valaki és mindegyik érdekes lehet.

2019. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!