Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bolygó kapitánya sorozatot...

A bolygó kapitánya sorozatot lehet látni valamelyik csatornán?

Figyelt kérdés

A mai nap kíváncsiságból megnéztem a mai gyerek tv műsorokat.... és hát 20 évvel ezelőtt sem voltak de volt köztük értelmesnek nevezhető mint a kérdésben említett

Nem tudom hogy mennyire érdekelné a mai gyerekeket de több értelme lenne mint pl a spongyabob vagy a kenyér királyok buta mesének

Szabályosan 30 éves fejjel éreztem hogy hülyülök ahogy nézzem

Mit tehet egy mai gyerekkel?



2019. aug. 18. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Emlékszem arra mesére hát hogy több értelme van e azt nem merném mondani amúgy neten meglehet találni, indavideon például
2019. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A TV-k már nem játsszák, hiánytalanul meg még a neten sem lehet megtalálni. Legalábbis szinkronnal. Az első évad nagy része és a második évadból talán 4-5 rész megtalálható ide-oda feltöltve jobb, de inkább rosszabb minőségben.


Az Egyszer volt... sorozatot könnyebb előtúrni.

2019. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyarul tényleg nincs sehol az összes, megnéztem.

De pl. TorrentLeech oldalon fent van elvileg az összes epizód/rész angolul :)

2019. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!