Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvel kapitánynak lesz...

A Marvel kapitánynak lesz majd folytatása, második része?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert ugye most nemrég bejelentettek több Marvel-filmet, több évre előre, és én úgy láttam nem volt köztük Marvel kapitány-folytatás, de tévedhetek. Tekintve hogy több mint egymilliárd dollárt termelt, illetve hogy viszonylag új hős, nagy potenciállal, csodálkoznék ha nem kapnak több önálló filmet, hiszen sikeres lett, és tudjuk ez hogy működik. Ennek ellenére fura hogy nem látom sehol hogy lett volna belengetve folytatás. Ti tudtok erről valamit? Ha mégsem lesz annak mi lehet az oka? A stúdió nem akar, esetleg a színésznő nem vállalja?

2019. aug. 20. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy lesz, csak még nem jelentették be.

Én azt mondanám hogy még a negyedik fázisban sor kaerül rá.

2019. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos. Az MCU trilógiákból áll.
2019. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kevin Feige mondta, hogy előkészületben van. Mondták, hogy most nem követik el azt a hibát, hogy 4 évre előre bejelentik az összes filmet, ha esetleg változásra kerülne sor.

De amúgy csak az 5.fázisban lesz Marvel Kapitány 2.

2019. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!