Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Radics Péternek van olyan...

Radics Péternek van olyan alternatívája, aki LEGALÁBB ANNYIRA szellemes, humoros, találékony és jó amatőr szinkronhang, DE SOKKAL KEVESEBBET - vagy inkább nem - káromkodik, és nem köt annyi mindent az alkoholizmus témaköréhez?

Figyelt kérdés

Én szerintem - BIZONYOS, és közel sem az összes - szinkronparódiája Radics Péternek alapjában véve egyész jók, egy átlag, ill. nem túl sok szociális lehetőséggel rendelkező ember számára retorikailag frappánsak, ha jó témát választ, vannak nagyon jó - a komédiába bújtatott - meglátásai, ezáltal pedig csattanós humorai.


Viszont IRDATLANUL SOKAT káromkodik =( És ennek egy jó része felesleges, bunkó hangvételű, céltalan. Sőt, néha annyira céltalan, hogy az önkéntelenül kínos is a hallgató/néző számára.

Emellett pedig sajnos kisebbségben vannak azon videói is, melyekben a témát s a komikumot nem a rockerségre s még inkább - ami az inkább zavaró - a féktelen piálás köré fűzi fel.


Én egyszerű ember lévén, de igénylem az igényességre való törekvést, egy bizonyos szint meghúzását a kulturált keretek között való szórakozáshoz, MAGÁNYOSAN IS.

Ez nem azt jelenti, hogy - pusztán képmutatásból - ne tudnék azon is nevetni, ha Anatoly Dyatlov nem állít orbitális marhaságokat Radics Péter hangján... Sőt, ha a gépem előtt vagyok és olyan a hangulatom, igénylem is, hogy ilyeneken nevethessek.

De az szerintem már sok, és az esetek egy részében céltalan, másik részében meg kis gondolkodással, más, de ugyanúgy humoros módon kikerülhető lett volna, hogy olyan sokszor olyan tirpák módon káromkodnak, és ennek a végén is mindenki berúgott vagy neki áll vedelni, vagy azzal zárja, hogy "menjetek le még felesért, de én már hányok". =(

Van, ahol szükséges "rossz" elem a káromkodás, vagy az, hogy bepiálnak, de Radics Péter ezt nem egyszer már kínosan eltúlozza.


Azoknak, akik hasonlóképpen vélekedtek, hogy sok nekik az obszcén megnyilvánulás, de ENNEK ELLENÉRE IS tetszik nekik Radics Péter humorja, valahol visszaírták, hogy van neki alternatívája, de sehol sem említették, hogy ki az. Én meg nem is találtam eddig. (max. csak még rosszabb/sokkal-sokkal rosszabb színvonalút)


Ti ismertek más, ugyanolyan jó, de kevésbé paraszt amatőr szinkronparódiást?


2019. aug. 21. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Szépen tudsz írni hülyeségeket szellemes és frappáns tálalással, jó a hangod, van kamerád?
2019. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom én annak idején HErBy szinkron paródiáin is jót nevettem :/
2019. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Radics petinek a régi szinkronparódiáin mai napig tudok nevetni de az új alkotásai szerintem erőltetettek.
2019. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Piros Kalapács, pont fordítva vagyok vele, szó szerint. :)

Egészen régiek közül csak most láttam párat, de egyszer sem hagytam végigmenni.

2019. aug. 21. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!