Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nagyon gagyik...

Csak szerintem nagyon gagyik ezek a marveles filmek?

Figyelt kérdés
Egyedül a pókember (Tobey Maguire) trilógia volt élvezhető szerintem mert nem volt egy elcsépelt sz.r tenger meg talán a vasember.Az újakba is belenéztem de a második bosszúállók után inkább hagytam az egészet mert nem ér 2 órát egyik ilyen film se mert szr. Meg a kedvencem hogy ma olvasgattam, már marvel univerzum meg a tök tudja mit gondolnak erről a bugyuta f.sról
2019. aug. 22. 04:54
 1/5 anonim válasza:
Nekem max vasember kb ami elvezheto volt. Hulk egy-egy resze, de igazabol jobb elolvasni a tortenetet mindegyiknel kb.
2019. aug. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
77%
Helyén kell tudni kezelni a filmeket. Hollywoodban a szórakoztatás a lényeg, legyen látványos akció, izgalom, humoros beszólások. Az eredmény minden idők egyik legnépszerűbb filmje, tehát a maga nemében tökéletes a film.
2019. aug. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarom túltolni, mert tényleg nem, szal kezdeném azzal, hogy nem kell minden filmnek hatalmas mélyenszántó gondolatokkal rendelkeznie, kedvelem én is az "eredeti" Pókember trilógiát, vagy a Nolan féle Batmant, de ezek a filmek....

Egyszerűen annyira szarok, hogy az valami beszarás, a leggázabb meg, hogy volt az a hype, amivel ezt el is lehetett úgy adni, hogy ez minden idők legsikeresebb filmje.

Közben meg egy faék az egész "univerzum"...

2019. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak szerinted. De sok ember szerint meg tök jók. Hát ilyen ez a popszakma, más embereknek más tetszik.
2019. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. aug. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!