Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Star Wars trilógiában...

Az új Star Wars trilógiában mekkora fizetést kapnak az új színészek?

Figyelt kérdés
A Kylo Rent, Reyt, Finnt és Poe Dameront jatszo színészekre gondolok, kb. is jo. Valamint azt lehet tudni h elore megegyeztek a 3 filmre a fizetést illetően, függetlenül attól mennyit hoz az 1. és 2. rész? Vagy először csak az első részben egyeztek meg a gázsival es emelték az első rész utan a bevétellel aranyosan?
2019. aug. 23. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Adam Driver (Kylo Ren) Az ébredő erőért 750,000 dollárt kapott.

Oscar Isaac (Po Dameron) Az ébredő erőért 750,000 dollárt kapott.

Daisy Ridler (Rey) Az ébredő erőért 100,000 dollárt kapott.

John Boyega (Finn) Az ébredő erőért 100,000 dollárt kapott.


A szerződésükről nem tudom, de Daisy-nek és John-nak biztos emelték a fizetését, hiszen először azért is kaptak keveset, mert új neveknek számítottak.

2019. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Azert azt nem gondoltam volna h mindössze 100ezret kapott Daisy meg Boyega. Oke h full ismeretlenek voltak elotte de ez akkor is aprópénz Hollywood szintjén plane egy ekkora produkciónál. Mondjuk a 2. 3. résszel biztos több milliót keresnek.
2019. aug. 23. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:

"Mondjuk a 2. 3. résszel biztos több milliót keresnek."

nem valószínű, több milliót Hamill meg Fisher kapott

Ridley és Boyega egyébként nem nagyon bukkant fel máshol a két Star Wars között, szóval én azon se lepődnék meg ha ugyanúgy 100ezerért vállalták volna Az utolsó jediket

de ez igazából nem a pénzről szól, hanem arról hogy ez egy hatalmas ugródeszka lehet a későbbi karrierjükben, bár mint mondtam, máshol nem nagyon látni őket, így nem lepődnék meg ha a trilógia záró része után eltűnnének a süllyesztőben és életük végéig csak Reyként és Finnként emlékeznének rájuk (mint ahogy Alec Guinness is csak Obi-Wan Kenobiként maradt meg az emberek emlékezetében, amit haláláig utált is az öreg)

2019. aug. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!