Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavar a Modern Család?

Csak engem zavar a Modern Család?

Figyelt kérdés
Annyira unom, hogy folyton az a fos megy, max 1-2 rész megy le a jó sorozatokból a Modern Család részek között. Semmi vicc nincs benne, lapos és idegesít az a két homár. Szerintetek a Comedy miért vetíti, ha nagyon sokak utálják?

2019. aug. 24. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Azert vetitik, mert nem utaljak 'sokak', csak te.
2019. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az összes sorozatot utálom ami a comedyn megy(kivéve a rajzfilmeket: Family guy,South park stb...) De mégsem "kérem" hogy vegyék le őket csak azért mert én nem szeretem.Van nézettsége ezért adják.
2019. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. Nem megy folyton. Pont, hogy mostanában vették le még jobban a műsoridejét. Délelőtt pl. most már fél órával kevesebb az ideje kb. Délután is fél órát levettek a műsoridejéből. Vagyis ha úgy nézzük, egy órát vettek le. Szóval ha úgy nézzük, pont, hogy a Modern családot már egyre kevesebbszer adják. Én meg pont azt szeretem. Személyszerint szerintem az Agymenőknek van egy csomó műsorideje.
2019. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Engemet nem zavar. Jó sorozat.

Ha nem tetszik ne nézd.

2019. szept. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!