Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik sorozat lehet?

Ez melyik sorozat lehet?

Figyelt kérdés
Évek óta nem jövök rá...haloványan emlékszem gyerekkoromból rá (kilencvenes évek). Valami olyasmi - még ha nem is pontos - hogy egy másik időből a jelenbe kerül a főhős, akitől ketten, akik utána jönnek (egy nő és egy férfi), egy próbálnak valamilyen tárgyat talán gyűrűt megszerezni. Ez soha nem sikerül nekik és az utolsó részben végül feladják, hogy elvegyék tőle. Nem mondanám sem sci-finek, sem kriminek. Ha minimálisan is hasonlít valamire, akkor légyszi linkeljétek be, írjatok címet. Nem hiszem hogy itthon túl nagy sikere lett volna( ma már nem vetítik), kb akkoriban ment mint a Petrocelli, Columbo stb. mert mamámék mindig ezeket nézték. Persze lehet, hogy korábbi sorozat, csak akkoriban játszották itthon.

2019. júl. 10. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán a Sliders? Nagyon régen láttam a sorozatot, és annyira nem emlékszem, hogy lett volna benne ilyen tárgyas, de az időutazásos része az szerintem stimmel.
2019. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
neem, nem az :)
2019. júl. 11. 19:47
 3/3 anonim válasza:

Pár tipp:

Quantum leap

Seven days

Időalagút

Időzsaru

Időlabirintus

Crime traveler


Remélem segítettem

2019. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!