Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg megéri nézni az...

Tényleg megéri nézni az Amerikai horror story-t?

Figyelt kérdés
Az első rész nem volt valami nagy dolog. Kivéve mikor a srác megijesztette a csajt, és bevillant valami lény. A többi rész jobb lesz ugyi?
2019. aug. 25. 16:11
 1/3 Madri00 ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nagyon érdekes hogy minden évad különböző de a főszereplők ugyan azok, és általában mindig egy csavarral végződnek. Az 1. évadot mindenképp érdemes, de igazából szinte bármelyik évaddal kezdheted mert nem függenek össze.
2019. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megéri. De ha nem jön be az első évad, akkor menj át egy másikra. Nem kapcsolódnak össze, szóval tök mindegy, ha nem nézed meg az összeset. A lényeg az, hogy biztos találsz egy évadot, ami tetszeni fog.
2019. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Az hogy nem kapcsolódnak össze ez nem teljesen igaz, de nem szeretnék spoilerezni, láttam már az összes eddigi évadot és várom nagyon az újat is, abszolút megéri nézni szerintem, és az előző hozzászolonak abban igaza van hogy nem feltétlenül muszáj sorrendbe nézni az évadokat mert minden évad más sztori.
2019. aug. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!