Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a legdurvább...

Melyik volt a legdurvább jumpscare, amelyikbe belefutottatok egy horrofilmben?

Figyelt kérdés
Melyik horror volt az és melyik jelenete?

2019. aug. 26. 21:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Dark Skies. Feltekert hangerővel néztem, szóval egy bizonyos szinten számítottam jumpscarre, ami be is talált :D A nő benyit a fia szobájába, ahol megjelent a zaklató idegen + az a hangeffekt mellé. :D
2022. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
A Kör-ben amikor ki jön a kis csaj a tv- ből, na azon kitört rajtam a frász. A bőröm alá kúszott a félelem.
2022. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A Hetedikben a Restség jelenet és mikor a Háborgó mélységben bekapja a cápa Samuel L. Jacksont...
2022. ápr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt valami elmegyógyintézetes film, ahol a korábbi orvosok normálisra akarták őrjíteni a bolodokat, ezért kínozták, érzéstelenítés, altatás nélkül műtötték stb őket. A hely már bezárt, fiatalok bementek vagánykodni. Az egyik csaj kézi kis videóval járta a helyet, egyik folyosó végén lévő szobában a kamerán keresztül látott, hallott egy ilyen ébren műtést a kamerán keresztül. Leengedte a kamerát, minden eltűnt és kuss volt. Felemelte megint, látta ismét a jelenetet és észrevették, egyik orvos elindult felé. Leengedte a kamerát, megint semmi. Ismét felemelte, és a pasi már ott állt majdnem előtte.


Ez akkor ütött, de csak mert épp olyan passzban voltam. Előtte és sajnos azóta, és abban a filmben se tudnak ezek így kikészíteni ahogy az előttem szólók írták, mert max meglepődöm, ha elbambulok a filmen és van vmi váratlan.


Mert ezekben a filmekben semmi se az, kiszámíthatóak. De imádom a horrort nézni, csak nagykn várom azt a borzongást, az izgalmat, amit írtok és irigykedek higy a többség ezt full totálban át tudja élni.

2022. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
A Jelekben, amikor Mel Gibson éjjel átmegy a kislányához, aztán kinéz az ablakon... Utána sokáig éjjel még az ablak felé sem mertem menni.
2022. aug. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#14: Ez a Grave Encounters második része! Bizony ütött, mint a hólapát!
2022. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
100%
A Kör,a mikor a lány jön a TV-ből.
2022. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!