Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A török sorozatok mennyire...

A török sorozatok mennyire tükrözik a valóságot?

Figyelt kérdés
Pl Ezel-Bosszú mindhalálig, Fatmagül és hasonlók? Tényleg ennyire sok a gazdagok közötti hatalmi harc és ennyire gátlástalanok, vagy ez csak egy jól bevált alap, amivel le lehet kötni a nézőket?

2019. aug. 27. 10:16
 1/5 anonim válasza:
95%
Valosaghoz huebb, mint a mexikoi sorozatok. Ott mindenki vagy le benul vagy meg vakul. A vege meg happy end
2019. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Szappanopera.. akit érdekel azt leköti, engem pl. nem.. sajna. Amúgy ez a hatalmi harc kicsit 19. századi, de modern köntösbe. :)
2019. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) én is észrevettem egyébként, hogy a latin-amerikai sorozatok teljesen egy sémára épülnek, bár a műfaj elég messze áll tőlem, főleg a nagymamám miatt ismerek néhányat :D a török sorozatok sokkal komolyabbak, de azért néha túl soknak érzem ezeket a szálakat, sok esetben éppen a hitelesség érzetét teszik tönkre a számomra.
2019. aug. 27. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, néhányan azt mondják hogy a törökök a legigazabb barátok és a legádázabb ellenségek... Szerintem a gátlástalanság sokszor kéz a kézben jár a gazdagsággal,legalábbis némely üzleti régióban.Az Ezel volt az egyetlen török sorozat amit végig néztem,de nem is nevezném tipikus szappanoperának.Fatmagül viszonylag reálisan mutatja be az alacsonyabb társadalmi életbeli nők szerepét,bár szerintem kissé finomítanak.A sorozatot nem k9vettem sokáig,de mikor megtudtam hogy a lófejű,erőszakolós bejelentkezett mint vőlegény a csajnál... A másik véglet az Elif ,ember nincs a világon akit ennyiszer elraboltak volna! Lényegében ez kell az embereknek,ármány,szerelem,csillogás.
2019. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

A Fatmagül megtörtént eset amúgy,van róla könyv is.

Van egy film is,ami majdnem két órás (70-es vagy 80-as évből,már nem tudom) de az nem olyan ám,mint a sorozatban...akinek van rá idegzete,megnézheti.

2019. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!