Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ennyire népszerűek a...

Miért ennyire népszerűek a szultános sorozatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 3. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
ahogy én észrevettem a romákon és az idős néniken kívül más nem nézi.
2017. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Épp annyira mint az esmeralda..mondhatni megvan a nézőközönsége..:)
2017. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na azért nem csak a öreg nénik nézik. Az én korosztályomban, a 20-as éveikben járok közül elég sokat ismerek, aki nézi, például én is.


Egyébként azért is lehet, mert az elmúlt kb. 20 évben szinte csak a dél-amerikai, sorozatnak is nehezen nevezhető nyekergés ment, ugyanazzal a történettel, ugyanazokkal a színészekkel... Már mindenki megunta. Ezek a mostani török sorozatok meg eléggé másfélék, a mentalitásuk is egész más, és látszik rajtuk, hogy többet foglalkoztak az elkészítéssel is, másrészt valamennyi történelem is van benne. Szerintem sokkal nézhetőbbek, mint azok a nyavalygós, semmitmondó, egy kaptafára készült latin hülyeségek. Meg egyébként is, ezek a kosztümös törökök ezerszer jobban néznek ki, mint azok a felpumpált lökhárítós, vakolatos mexikóiak.

2017. márc. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

nah ne már..

a kosztümös tv sorozat az ott kezdődik,hogy róma,spartacus,borgiák,tudorok,vikingek.

a török tv sorozatok ugyanolyanok,mint a brazilok.

kockázatot nem vállaló unalmas forgatókönyv,nulla tempó,realitást nélkülöző párbeszédek és mindenki úgy néz ki,úgy öltözik mintha skatulyából húzták volna ki.

2017. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A szultána sorozatra a hazájában (Törökországban) annyira gyenge nézettséggel fut, hogy az már nevetséges.
2017. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!