Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nézte valaki még rajtam kívül...

Nézte valaki még rajtam kívül a Trollhunters-t a netflixen? Nektek mi a véleményetek a végéről? Én bazira depis lettem tőle ) : 26f

Figyelt kérdés

Spoiler!!


Szóval, nekem nagyon nem tetszett hogy Jim végleg átváltozott és többet nem mehet a napra, meg hogy az életét, jövőjét feláldozta teljesen és örökké. ráadásul a szezon a sorozat végét is jelentette. Tökre depisen hagyott ez az egész, meg hogy szétszakadt a csapat stb... tök szar érzés.


2019. aug. 28. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is néztem a Trollhunters-t, csak nem Netflixen...


Egyrészről nekem is szomorú volt, hogy nem tiszta ,,happy end" lett a vége. Másrészről viszont tetszik, hogy nem tiszta ,,happy end" lett a vége. :D Nem is olyan rossz a vége, mint a 2007-es The mist-nek, de nem is olyan ,,minden jó, ha vége jó", ami már a könyökömön folyik ki...


18/L

2019. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
gondolom akkor te nem eredeti nyelven nézted. Többen gondolkodunk rajta, hogy a voice actor halála miatt lett így a vége, de lehet nem. még változhat amúgy a wizards-ban sok minden (reméljük), azt hiszem az lesz az utolsó sorozat aminek a végén vszeg összejön mind a 3below és mindenki más is.
2019. aug. 29. 17:32
 3/3 anonim válasza:
Hát... A filmnek még mindig rosszabb a vége xD.
2021. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!