Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Marvelnél hogy hagyhattak...

A Marvelnél hogy hagyhattak ki egy ekkora ordító ziccert?

Figyelt kérdés

Végjáték spoilerek ha valaki még nem látta (bár szerintem nincs már ilyen élő ember, de azért nem akarok ünneprontó lenni).

A Végjátékban sajnos nem sikerült Marvel kapitányt beintegrálni a csapatba, a film nagy részében nem is szerepel, és borzasztó rossz a csapatdinamikája, pedig ezen egyszerűen segíthettek volna, ott volt a hatalmas ziccer. A kérdés: miért nem hozták őt össze valamelyik férfi főhőssel?

3 jelölt is lett volna:

-Ő menti meg az űrben Tonyt, ajtó-ablak helyzet, Tony el is ismeri hogy "van benne spiritusz".

-Amerika kapitány, a másik kapitány, tökre összeillettek volna.

-A legjobb szvsz mégis Thor lett volna, hiszen már szingli régóta, bejöttek egymásnak, mindketten isteni hatalommal rendelkeznek, Carol szexi, Thor sármos, tök jó páros lettek volna, és Thor se lett volna utána egy elhízott alkoholista gamer. Mi gáz már a villámlás istenétől...

Csak én érzem úgy hogy a Marvel egy óriási ziccert hagyott ki ezzel? Tök érdekes lett volna, ehelyett Carol ahogy jött úgy tűnt el, a többiek meg megsavanyodtak. Steve is összeillett volna vele, ha már Natasha nem kellett neki, hiába nyomult rá amaz állandóan. Én még Rhodeyval is el tudtam volna képzelni valamit amúgy...

Ennek az volt az oka hogy így is 3 óra a játékidő, és már nem fért volna bele? Thorral lehet még rá esély később?



2019. szept. 6. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem hagyd abba a cuccot.
2019. szept. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Azokkal összehozni, akik kilépnek a franchise-ból? Egyébként is miért kellene bele még love story is?
2019. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Erőltetett szerelmi történet. Wow az nagyon kellett bele. Thor nem hízott volna el? Csak mert van nője simán depresszióba eshet. Mert amiatt hízott el. Tony meghal, értelme nincs. Amerika kapitánynak vége és Peggybe szerelmes. Összehozni bárkivel fölösleges. Nem kell minden hősnek egy idegesítő szerelmi szál, a Végjátékon egyenesen rontott volna, tekintve hogy sok idő kell, hogy egyáltalán érdekelje a közönséget a románc, ami a végén a semmibe menne mert Tony/Steve elmegy, Jane Foster meg visszakerül az MCUba. Időpocsékolás.
2019. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy teljesen értelmetlen, erőltetett és felesleges plusz szál lett volna.
2019. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

Ez jó nagy marhaság lett volna.

Pont senkinek nem azon járt az esze és elcseszte volna az egész filmet.

2019. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit uncsi már a két óránként feltett különböző Marvel kérdésed.
2019. szept. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából nem lett volna értelme. Meg ugye Tonynak megvolt a szerelme Pepper személyében, Amcsi kapitánynak Peggy személyében és Thornak is Jane személyében (ugye a Thor 4.ben visszatér)

Ezért ők alapből nem lettek volna jó párosok, és hát szerintem ez így jó volt, nem kellett volna bele még egy szerelmi szál

2020. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!