Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Elek Zoltán...

Szerintetek Elek Zoltán kényszerítve van?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok Elek Z.étel kóstolásairol?

Mert nekem feltűnt hogy az egész nagyon erőltetett, mintha valaki a kamera másik oldalán rá kényszerítené ezekre a dolgokra.

Van olyan kóstolása amikor látszik rajta hogy nem akarja, meg se enné ha nem lenne muszáj, illetve amikor ilyen pillanat van akkor az látszik rajta hogy csak a távolba mered és várja az utasítást hogy ennyi elég volt.



2019. szept. 7. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Alapjáraton furcsa az az ember, de épp ez a furcsaság, esetlenség az ami híressé tette és ami szerethető benne.
2019. szept. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Inkább beteges...
2019. szept. 8. 05:51
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ott állnak a kamera mögött és fegyvert fognak rá.

Trú sztori

2019. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Én eleinte szakadtam rajta, de azért mert olyan esetlen. Igazából amióta Dancsó csinált róla videót, szerintem hanyatlani kezdett. Lehet segíteni akart vele, de nem így lett. Nekem túl erőltetett mostanában.
2019. szept. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!