Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok romantikus doramakat...

Tudtok romantikus doramakat mondani? Sorozat legyen. És szinte csak romantikából álljon, magyar felirattal.

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Gossip girl
2019. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1, az nem dorama. A dorama az ázsiai sorozatokat (koreai, kínai, japán, stb...) jelöli, maga a dorama szó a dráma japánul. :)


Kérdező, kicsit nehéz lesz olyat ajánlanom, ami csak és kizárólag romantikából áll, hiszen minden sorozatban van valami más is a szerelem mellett, pl. céges ügyek, fantasy szál, feldolgozandó gyerekkori traumák, stb, de azért megpróbálok ajánlani olyanokat, amikben a romantikán van a fő hangsúly. Ezek mind koreai doramák, mivel csak ilyeneket nézek:


You Came From The Stars

Romance is a Bonus Book

Touch your heart

What's wrong with Secretary Kim?

Goblin

Legend of the Blue Sea

One Spring Night (ez egy kicsit lassú folyású sorozat, néha kicsit vontatott, de ha kíváncsi vagy egy realisztikus, komolyabb, a koreai valóságot bemutató szerelmi történetre, nagyon tudom ajánlani).

2019. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen nektek! :D azt nem tudtam, és köszi szépen ,hogy elmagyaráztad
2019. szept. 10. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
En most fejeztem be a Goblint, ha esetleg még nem nézted meg nagyon ajánlom!!!! Én nehezen indultam neki, az első rész számokra kissé zavaros is volt, de összességében ez lett végül a kedvencem...most épp méltó örököst keresek a helyébe. ❤
2019. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!