Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetne valakiből...

Hogyan lehetne valakiből Marvel rajongó? Te hány év alatt és hogyan lettél rajongó?

Figyelt kérdés

Kedvencem a Hangya.

És a kedvenc csapatom pedig a galaxis őrzői.



2019. szept. 11. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
A Végtelen háború előtt pár hónappal elkezdett érdekelni az univerzum és akkor végignéztem az összeset, majd elmentem a Végtelen háborúra. Aztán az ez után következő összes Marvel filmre is elmentem és jobban belevetettem magam a filmek majd a képregények világába. Erre a szintre kb. 4-5 hónap alatt értem el, lehet, hogy kevesebb.
2019. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok sok képregénnyel kezdődik a MarvelUniverzum sztori, de meglepő módon nekem Elon Musk-kal kezdődött úgy 11 éve, ugyanis azt a híres szlogent halottam, hogy ő az igazi vasember vagyis épp fordítva Mr.Muskról mintázták a karaktert amit Robert Downey Jr. aztán kitűnően megformált!

De szerintem a DCUniverzum sem rossz csak nem olyan ütős talán a marketingjük, ettől persze a Watchmen: Az őrzők, vagy az Igazság Ligája egészen patent!

2019. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az utóbbi években én inkább kiszerettem a Marvelből. A képregényeket nem követem, gyerekként még vettem egy-egy számot, de a filmek minősége egyre gyengébb, ahogy egyre több szereplőt erőltetnek beléjük. Egyszerűen már nem tudnak ennyivel mit kezdeni és teljesen fókuszt veszít az egész.


Az első Vasembert és Amerika Kapitányt egyébként a mai napig szeretem.

2019. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én két éve ráfüggtem a képregényekre, a filmek is jók persze, na de a legjobb sztorikat mind a képregények lapjai rejtik. A kedvenc csapatom határozottan a New Mutants, és az ő 1983-as sorozatuk az egyik kedvencem.


Igazából, a DC-vel is pont így vagyok, bár ott néhány sorozat (Smallville, Gotham, Young Justice) kifejezetten erős a jó értelemben.


18/L

2019. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb. két hét volt. Anno is tetszett a Vasember meg az első Amerika kapitány, de akkoriban külön filmeknek tekintettem őket, illetve voltak filmek amiket nem volt kedvem megnézni, mert unalmasnak vagy idétlennek tartottam őket így első blikkre, pl. a Galaxis őrzőitől egy gagyi infantilis filmet vártam, életem legkellemesebb filmes csalódása lett.

Szóval alapon nem foglalkoztam nagyon velük, ha adta a tévé megnéztem vagy ilyesmi, de a fele filmet nem láttam, meg nem esett le hogy összekapcsolódnak. Aztán tavaly ugye bemutatták a Végtelen háborút meg mindenhol nagy hype volt, mémek áradata, haverom is erről dumált minden, szóval nem tudtam kikerülni, és december elején mikor beteg lettem hosszabb időre mondom most van egy csomó időm elkezdem nézni ezeket sorba hátha jó lesz, kikerestem hogy milyen sorrendben vannak, és megnéztem őket sorban, azokat is amiket már láttam, azokat is amiket még nem, egy nap egy film volt általában, közben tetszett hogy egyre jobban kapcsolódnak egymáshoz, és januárra mire eljutottam a Végtelen háborúig már teljesen beleéltem magam az univerzumba, utánaolvasgattam, lett egy csomó kedvenc szereplőm, szóval a Végtelen háborúra már mindennel képben voltam, az a film meg letaglózott, még úgy is hogy tudtam mi lesz előtte mert már rommá spoilerezték 300-szor addigra. De még így is ott akadt ki nálam a fan-méter, ott lettem végleg rajongó, utána még gyorsan megnéztem a Hangya és a Darázst, és onnantól már "élesben" vártam a filmeket, elsőnek a Marvel kapitányt, ami abból a szempontból is mérföldkő volt hogy ott szerettem meg nagyon Brie Larsont (köpködjetek érte nyugodtan, nem izgat), és hát utána ugye tűkön ültem a Végjátékig, és nem is csalódtam, hatalmas élmény volt. Szóval mostanra szerintem a Marvel iránti rajongásom lett a legnagyobb, úgy hogy egy éve még furán néztem arra aki ugyanígy rajongó volt, most meg már én is keménymagos vagyok. :D Talán csak a Star Wars iránti szeretetem veheti fel vele a versenyt, de lassan talán már az sem. Tény hogy nagyon jól összehozták ezt a világépítést, és nagyon bele tudja magát hamar élni az ember, le a kalappal a Marvel előtt. Így kell képregényfilmeket csinálni!

2019. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!